Väike-Maarja lahtised meistrivõistlused sulgpallis 1. etapp

23.11.2017 Väike-Maarja spordihoones

MEHED

JRK NIMI 1.   etapp punktid
1 Indrek Kesküla 20
2 Eero Unt 18
3 Mihkel Niinemets 16
4 Eerek Preisfreund 15
5 Väino Stoltsen 14
6 Edgar Tammus 13
7 Tarmo Rebane 12
8 Riivo Lukmann 11
9 Hanno Traks 10
10 Eero Haiba 9
11 Aivar Põldma 8
12 Tõnis Kull 7

NAISED

JRK NIMI 1.   etapp punktid
1 Jane Kool 20
2 Geidi Kruusmann 18
3 Marju Metsmann 16
4 Marge Loo 15

NOORED(2000 ja hiljem sündinud)

JRK NIMI 1.   etapp punktid
1 Mattias Preisfreund 20
2 Romet Kask 18
3 Aivar Ellam 16
4 Mikk Kivivare 15
5 Taaniel Preisfreund 14
6 Timo Tiimus 13
7 Miikael Preisfreund 12

 

 

 

 

 

Väike-Maarja lahtised meistrivõistlused 2016 tulemused.

16.03.2016  Väike-maarja spordihoones

  NAISED    1 etapp  2 etapp  3 etapp  punkte kokku
             
1. HELENA MÖÖL   20 20 20 40
2. JANE KOOL   16 18 18 36
3. ANNALIISA SAMMEL   18 0 16 34
4. GEIDI KRUUSMANN   0 16 15 31
5. MARJU METSMAN   0 15 14 29
6. MARGE LOO   0 14 0 14
             
  NOORED (1999 JA HILJEM SÜNDINUD)      
             
1. KEVIN UUS   20 18 20 40
2. MATTIAS PREISFREUND   18 20 18 38
3. ROMET KASK   15 16 16 32
4. AIVAR ELLAM   16 15 15 31
5. KARL KASEKAMP     14 14 28
6. TAANIEL PREISFREUND   14 13   27
7. GETRIN RAUDSEPP     12 13 25
             
  MEHED          
             
1. Indrek Kesküla   20 20 0 40
2. Jarno Mööl   16 18 20 38
3. Mihkel Niinemets   18 15 16 34
4. Raul Nikolajev   15 16 0 31
5. Joel Piirsoo   0 14 15 29
6. Eerek Preisfreund   11 13 13 26
7. Andreas Preisfreund   0 9 14 23
8. Janek Lass   12 0 11 23
9. Väino Stoltsen   9 10 12 22
10. Liisa Uukivi   0 12 10 22
11. Jaanus Soon   10 11 0 21
12. Rauno Kurvits   0 0 18 18
13. Edgar Tammus   7 8 9 17
14. Vaimar Abel   8 0 8 16
15. Jaak Reeman   14 0 0 14
16. Tarmo Rebane   6 7 0 13
17. Priit Uus   13 0 0 13
18. Andero Põllu   4 6 0 10
19. Ants Rouhijainen   0 0 7 7
20. Aivar Põldma   0 0 6 6
21. Rene Kundla   5 0 0 5
22. Timo Kalter   4 0 0 4

 

 

Väike-Maarja lahtised meistrivõistlused sulgpallis 1. etapp  9.detsember 2015

tõid väljakule 16 meest, 2 naist ning 6 noort mängijat(üks noor tüdruk võistles naiste klassis).

Tulemused:

Mehed

  1. Indrek Kesküla                 20 p
  2. Mihkel Niinemets             18 p
  3. Jarno Mööl                      16 p
  4. Raul Nikolajev                  15 p
  5. Jaak Reemann                 14 p
  6. Priit Uus                          13 p
  7. Janek Lass                      12p
  8. Eerek Preisfreund             11 p
  9. Jaanus Soon                    10 p
  10. Väino Stolttsen                9 p
  11. Vaimar Abel                     8 p
  12. Edgar Tammus                 7 p
  13. Tarmo Rebane                  6 p
  14. Rene Kundla                    5 p
  15. Timo Kalter                      4 p
  16. Andero Põllu                    4 p

Naised:

  1. Helena Mööl                     20 p
  2. Annaliisa Sammel           18 p
  3. Jane Kool                           16 p

Noored:

  1. Kevin Uus                          20 p
  2. Mattias Presfreund       18 p
  3. Aivar Ellam                         16 p
  4. Romet Kask                       15 p
  5. Taaniel Preisfreund       14 p

 

 

Valla MV sulgpallis    1. etapp      9.12.2014
Mehed

1. Indrek Kesküla 14 p
2 Eerek Preisfreund 10 p
3 Andreas Preisfreund 8 p
4 Väino Stoltsen 8 p
5 Janek Lass 7 p
6 Mihkel Niinemets 6 p
7 Tarmo Rebane 3 p
8 Indrek Mägi 0 p
     


Lapsed
1. Mattias Preisfreund 2p.
2. Taaniel Preisfreund 0p.

2. etapp 9.02.2015 Triigi spordihoones

Mehed

  1. Indrek Kesküla
  2. Mihkel Niinemets
  3. Väino Stoltsen
  4. Eerek Preisfreund
  5. Andreas Preisfreund
  6. Tarmo Rebane

Lapsed

  1. Mattias Preisfreund
  2. Taaniel Preisfreund

SULGPALL 3. ETAPP 31. märtsil Triigi spordihoones

  1. Mihkel Niinemets11p
  2. Rauno Männi11p
  3. Väino Stoltsen9p
  4. Rando Tikerber9p

5.-6.Vaimar Abel                     7p

5.-6.Eerek Preisfreund         7p

7.   Hanno Traks                      2p

8.   Andreas Preisfreund     0p

VALLA MV SULGPALLIS 2015

Lõplik järjestus pärast kolme vooru. Arvesse läks kaks paremat tulemust.

  1. Indrek Kesküla      40p
  2. Mihkel Niinemets   38p
  3. Eerek Preisfreund  34p
  4. Väino Stoltsen       34p
  5. Andreas Preisfreund32p
  6. Tarmo Rebane      27p



Vaata meid

Lurich

Koostööpartnerid

logo vald     logo vireen 
 logo graanul      logo agro  

        

Kujundus JSN