2017

PRIA Leader meede – „Ebavere  terviseradadele rajahooldustehnika soetamine“

Projektiga soetati maastikusõiduk POLARIS RZR 570 EUT ja  sõiduki lisaseadmed (Lumesahk V-Pro 152, Palgiveo haagis ECO, kallutav kast, ECO haagise kraana, tänavapuhastuse mootorhari BS 6,5h,  Vints Bronco Gen II 2500lbs puldiga, Vintsi adapter, RZR haakekonks, RZR haakekonksu pikendusalus.

Projektiga soetatav rajatehnika võimaldab aastaringselt kvaliteetsemalt ja efektiivselt spordiradade ning kergliiklustee korrastamist. Samuti on võimalus aidata kaasa teiste suuremate spordi- ning vabaajasündmuste korraldamisele kogu Pandivere piirkonnas.

Projekti kogusumma                                                    20053,20  EUR

PRIA toetus

8 851 EUR

Väike-Maarja valla kaasfinantseerimine

7600 EUR

As Vireen

Ebavere Graanul OÜ

RP Autoremont OÜ

Väike-Maarja Valla rahvaspordiklubi            omaosalus 900 eurot 

1000 EUR

1000 EUR

700 EUR

Suur tänu toetajatele, projekt teostus juunis 2017.

 

2015 

Kohaliku omaalgatuse programm 2014

Ebavere tervisespordi-ja matkaradadel teabetahvlite ja rattahoidjate väljavahetamine 1.03-31.08. 

Rattahoidjad Ebavere tervisespordikeskuse ees võimaldavad ratastega külastajatel ja keskusest ratasre rentijatel oma rattad turvaliselt maja ette parkida ning vahetatud viidad metsaradadel rõõmustavad liikujate silma ning kannavad edasi ka informatsiooni matkaradadel kasvava taimestiku kohta. Projekti raames on paigaldatud  ka uued postkastide alused liikumissarjas „Harjuta terviseks“ osalejatele.

Varasem:

SK on aidanud kaasa ka mitmetele spordiobjektide valmimisele. 2005. aastal sai valmis lasketiir Väike-Maarja õppekeskuse keldris, õppekeskuse viilhalli on talviti rajatud liuväli ja varutud uiske. RSK projekti kaudu valmis kergliiklustee Kaarmalt Ebavereni. Ebavere tervisespordikeskusesse rajati rahvaspordiklubi projektiga saadud toetusega kõlakoda ja tribüün, mis said valmis 2010. a jaanipäevaks. 

Vaata meid

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com