Valla MV mälumängus 2017 4. voor 23. jaanuar 2017 Väike-Maarja muuseumis

1 Väike-Maarja (Ivar Lass, Jüri Vilima, Roomet Sepping) 31 p
2 E2D (Edgar Tammus, Rein Tammus, Heili Nõgene ) 27 p
3 ARM (Aivar Püvi, Rivo Täheste, Priit Aja) 25 p
4 LX ((Aivar Liivalaid, Ain Kõiv, Valdis Oja) 13 p

Küsimused koostas võistkond JANE

 

 

Valla MV mälumängus 2017 3 voor 21.11.2016 Väike-Maarja Muuseumis

1 Väike- Maarja (Roomet Sepping, Jüri Vilimaa, Ivar Lass) 24 p
2  LX (Aivar Liivalaid, Valdis Oja, Ain Kõiv) 19,5 p
3 Jane (Jane Kool, Andri Part, Indrek Aksel) 18 p
4 AUR (Rene Kruusimaa) 0,5 p

Küsimused koostas võistkond E2D

Valla MV mälumängus 2017 2. voor 24.10.2016 Georgi Söögitoas

1. Väike-Maarja (Roomet Sepping, Jüri Vilimaa, +1 37,5 p
2. LX (Aivar Liivalaid, Valdis Oja) 17,5 p
3. E2D (Heili Nõgene, Rein Tammus, Edgar Tammus) 17 p
4. AUR (Eikki Eikkinen, Rene Kruusimaa 16,7 p
5. Jane ( Aivar Liivalaid, Valdis Oja 7 p

Küsimused koostas võistkond ARM ja mängu viisid läbi Rivo Täheste ja Mihkel Niinemets.

Valla MV mälumängus 2017 1. voor  26.09.2016 Georgi Söögitoas

 1. E2D (Edgar Tammus, Rein Tammus, Heili Nõgene)                      34 p
 2.-3. Jane (Jane Kool, Indrek Aksel, Andri Part) 25 p
 2.-3. LX (Aivar Liivalaid, Valdis Oja, Ain Kõiv) 25 p
 4. ARM (Rivo Täheste, Mihkel Niinemets, Ants Rouhijainen) 23 p

Küsimused koostas Väike-Maarja võistkond, mängu visid läbi Roomet Sepping ja Ivar Lass.

 

Tulemused

Mälumäng 1. etapp 24. nov.2014

1.        Avanduse       51 p

2.-3.     Aur                19 p     (Eikki Eikkinen, Urmas Kesküla, Rene Kruusimaa)

Jane                19 p     (Andri Part, Indrek Aksel, Jane Kool)

4.         Libe Jää                      10 p     (Andres Aksel, Aimar Türbsal, Andrus Saidla)

Küsimused koostas Väike-Maarja võistkond

Mälumäng 2. etapp 12. jaanuar 2015

1.         Väike-Maarja  15,5     (Ivar Lass, Jüri Vilimaa, Roomet Sepping)

2.         Aur                 9          (Eikki Eikkinen, Urmas Kesküla, Rene Kruusimaa)

3.         Toto                6,5       ( Aivar Püvi, Ants Rouhijaine, Rivo Täheste)

4.         Libe Jää                      4          (Andres Aksel, Aimar Türbsal, Andrus Saidla)

Küsimused koostas võistkond Jane

Valla MV mälumängus 3. etapp

16.veebruar 2015 Simuna Rahvamajas

1.         Väike-Maarja              33p (Ivar Lass, Jüri Vilimaa, Roomet Sepping)

2.         Toto                            9 p   ( Mihkel Niinemets, Ants Rouhijaine, Rivo Täheste)

3.-5.     Libe Jää                                8p   (Andres Aksel, Aimar Türbsal)

            Jane                            8p   (Andri Part, Indrek Aksel, Jane Kool)

            Aur                             8p (Eikki Eikkinen, Urmas Kesküla, Rene Kruusimaa)

Küsimused koostas Avanduse võistkond.

Valla MV mälumängus 4. etapp

13.aprill 2015 Georgi Söögitoas

1 Väike-Maarja 38p (Ivar Lass, Jüri Vilimaa, Roomet Sepping)
2 Avanduse 26p (Kalle Rand, Ain-Ervin Leino, Aivar Vimberg)
3 Jane 20p (Andri Part, Indrek Aksel, Jane Kool)
4 LX 16  
5 Aur 8 (Eikki Eikkinen, Rene Kruusimaa)

Valla MV mälumängus 5. etapp

13. aprillil 2015 Georgi Söögitoas

1 Väike-Maarja
2 Avanduse
3 Jane
4.-5. Libe jää
4.-5. LX
6. Aur

Valla MV mälumängus 2015 lõplik järjestus. Arvestati kolme parema vooru tulemusi.

1 Väike-Maarja
2 Avanduse
3 Jane
4 Aur
5 Libe jää
6 LX
7 Toto

Vaata meid

Lurich

Koostööpartnerid

logo vald     logo vireen 
 logo graanul      logo agro  

        

Kujundus JSN