2018/2019 VÄIKE-MAARJA VALLA SPORDISÜNDMUSTE KALENDER

SEPTEMBER

Kuupäev

SÜNDMUS

KOHT

Korraldaja

september

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

RSK

20 sept

SERIAALIVABA ÕHTU VOL1

18.00 Ebavere

Jane Kool

24.sept

Valla MV Mälumäng 1 etapp

18.00 Väike-Maarja Muuseum

Jane Kool

29. sept.

Spordihoone 11. sünnipäevaturniir           

V-M spordihoone

10.00

Jane, Tarmo

OKTOOBER

Oktoober

„Harjuta terviseks“

V-M -Ebavere

RSK

17.okt

Seriaalivaba õhtu VOL 2// KOLMAPÄEV!!

Ebavere 18.00

Jane Kool

23.okt

Valla MV koroona I 

Kui on vähem kui kolm osalejat, siis rohkem etappe ei toimu.

Triigi   18.00

Aule Rebane

29.okt

Valla MV Mälumäng 2

18.00 Väike-Maarja Muuseum

Jane Kool

NOVEMBER

Nov         

„Harjuta terviseks“                                               

Ebavere, Triigi             

RSK

4.nov

Reinpauli sügisjooks

Ebavere 12.00

Ants Einsalu

13.nov.

Lauatennis  I etapp

Triigi  18.00

Tarmo Rebane

15. nov

Seriaalivaba õhtu VOL 3

Ebavere

Jane Kool

20. nov

Koroona II

18.00 Triigi

Aule Rebane

21.nov

Valla lahtised MV sulgpall I

VMSph 18.00

Indrek Kesküla

26 .nov.

Valla MV mälumäng 3

V-M muuseum 18.00

Jane Kool

DETSEMBER

detsember

„Harjuta terviseks“                                              

Ebavere, Triigi             

RSK

17. dets

Valla MV laskmises

Lamades laskmine. 1.etapp

Lasketiir  16.30

Jaanus Raidlo

25. dets

Iganaise ja – mehe jõulu mitmevõistlus

VMSph 12.00

Jane Kool

JAANUAR

jaanuar     

„Harjuta terviseks“                                             

 

RSK

9.01

Valla lahtised MV sulgpall II

VMSph 18.00

Indrek Kesküla

15.01

Lauatennis II

Triigi  18.00

Tarmo Rebane

17.01

SERIAALIVABA ÕHTU vol 4

Ebavere

RSK

 

Valla MV  korvpallis

VMSph 11.00

 

22.01

Koroona III

Triigi 18.00

Aule Rebane

28.01

Mälumäng 4

Väike-Maarja muuseum

Jane Kool

VEEBRUAR

veebruar

„Harjuta terviseks“

 

RSK

3.02

Futsal Cup

VM Sph

11.00

Peeter Ilves

4 ja 11.02

Laskmine II

Püstoli võistlus/päev vabal valikul

V-M õppekeskuse all tiirus 16.00

Jaanus Raidlo

15.02

Võib muutuda

Valla MV suusatamises noortele

Ebavere

10.15( U10, U 12)

12.20 (U14, U16, U18)

RSK, Ebavere suusaklubi, VMG

21.02

SERIAALIVABA ÕHTU vol 5

Ebavere

RSK

Täpsusta-

misel

Valla MV suusatamises täiskasvanutele

Ebavere

RSK

26.02.

Mälumäng 5

V-M Muuseum

Jane Kool

MÄRTS

 

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

RSK

5.03.           

VASTLAPÄEV

Ebavere                       

18.00

SK, Seltsimaja, VMNK

13.03.

Valla lahtised MV sulgpall III   F

VM Sph 18.00

Indrek Kesküla

19.03.

Lauatennis III    FIN

Triigi  18.00

 Tarmo Rebane

21.03

SERIAALIVABA ÕHTU  vol  6

Ebavere

RSK

25.03

Mälumäng 6

VM Muuseum

Jane Kool

27.03

ŠOKOLAADITURNIIR paarissulgpallis

VMSph 18.00

Indrek Kesküla

APRILL

 

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

RSK

8.04        

Laskmine III

Laskmine püsti asendis. Otsustav etapp.

V-M õppekeskuse all tiirus 16.30

Jaanus Raidlo

15.04.

Georg Lurichi kevadjooks

18.00

Koolimaja pargis

Jane Kool

VMG

Seltsimaja

18.04.

SERIAALIVABA ÕHTU  vol 7

Ebavere

Jane Kool

21.04

Georgi Kange

Keskväljak

 Ants Einsalu

29.04

Mälumäng 7  FIN

Väike-Maarja Muuseum 18.00

Jane Kool

MAI

Mai         

„Harjuta terviseks“                                          

Ebavere, Triig                

          RSK      

16.05.

SERIAALIVABA ÕHTU vol 8 Finaal

Ebavere

          RSK

JUUNI

mai         

„Harjuta terviseks“                                           

Ebavere, Triigi

RSK

1.06

Pandivere päeva

Laste kergejõustiku mitmevõistlus

Väike-Maarja 

SeltsiMaja taga spordiplatsil

RSK

2.06.

Simuna-Laekvere jooks

Simuna

Muuga SK

JUULI

Juuli

„Harjuta terviseks“                                           

Ebavere, Triigi                   

RSK

12.-14.07.

EESTI OMAVALITSUSTE SUVEMÄNGUD

Tartu

 
 

Filter „Pandivere rattaralli“

Väike-Maarja

RSK

27.07.

„XV Ebavere kange“ triatlon

Ebavere

Jaanus Valk

Andri Part

AUGUST

August

„Harjuta terviseks“                          

Ebavere, Triigi             

RSK

täpsustamisel

Valla MV rannavõrkpallis

Triigi välisväljak

Tarmo Rebane

täpsustamisel

Valla MV jalgpallis

VM spordiplats

Reijo Matikainen

täpsustamisel           

Valla MV tennises

täpsustamisel

Andri Part

Peakohtunikena ja korraldajatena tegutsevad :

Koroona,                                            Aule Rebane               tel 56660404

Sulgpall                                              Indrek Kesküla           tel  5107460

Lauatennis, võrkpall                             Tarmo Rebane             tel  5698 2661

Tennis                                                Andri Part                  tel 5263 010

Jalgpall                                               Peeter Ilves                 tel 5698 9039

Korvpall    

Male                                         

 

2016/2017 VÄIKE-MAARJA VALLA SPORDISÜNDMUSTE KALENDER

SEPTEMBER

KUUPÄEV SÜNDMUS KOHT

KORRALDAJA

september „Harjuta terviseks“
24. sept. Spordihoone sünnipäevaturniir

V-M spordihoone

11.00

RSK
26.sept Mälumäng 1 18.00 Georgi Söögituba Jane

OKTOOBER

Okt „Harjuta terviseks“ V-M -Ebavere RSK
18.okt Valla MV koroona I   Triigi   18.00 Aule Rebane
20.okt „SERIAALIVABA ÕHTU“ VOL 1

18.00-19.00

Ebavere

RSK , Suusaklubi
24.okt Mälumäng 2 18.00Georgi Söögituba Ivar Lass
30.okt REINPAULI sügisjooks Ebavere 12.00 Ants Einsalu

NOVEMBER

Nov „Harjuta terviseks“ Ebavere, Triigi RSK
14 .nov. Valla MV mälumäng 3 V-M muuseum 18.00 Marju Metsman
17. nov „SERIAALIVABA ÕHTU“ 2 18.00 -19.00 Jane
22.nov Valla MV koroona II Triigi 18.00 Aule Rebane
23.nov Valla MV sulgpall I VMSph 18.00 Indrek

DETSEMBER

dets „Harjuta terviseks“ Ebavere, Triigi RSK
6.dets. Valla MV lauatennis I Triigi 18.00 Väino Stoltsen
8. dets „SERIAALIVABA ÕHTU“   3 18.00 Ebavere Jane
19. dets

Valla MV laskmises

Lamades laskmine. 1.etapp

Lasketiir 18.30 Jaanus Raidlo
25. dets Iganaise ja – mehe jõulu mitmevõistlus VMSph 12.00 Jane

JAANUAR

jaanuar „Harjuta terviseks“
04.01 Valla MV sulgpall II VMSph 18.00 Indrek
10.01 Koroona III Triigi 18.00 Aule
16.-17..jaan Valdade korvpall eelturniir
19.01 „SERIAALIVABA ÕHTU“ 4 Ebavere 18.00 Jane
21.01. Futsal Cup

VM Sph

11.00

Peeter Ilves
23.01. Mälumäng 4 Ivar Lass
24.01 Lauatennis II Triigi 18.00 Väino Stoltsen

VEEBRUAR

6 ja 13.02

Laskmine II

Püstoli võistlus/päev vabal valikul

V-M õppekeskuse all tiirus

18.00

Jaanus Raidlo
15.02. Valla MV sulgpall III VM Sph 18.00 Indrek
16.02/9.02?

SERIAALIVABA ÕHTU 5

Valla MV suusatamises täiskasvanutele

Ebavere 18.00

RSK, Ebavere Suusaklubi
17.02. Valla MV suusatamises noortele

Ebavere

10.15( U10, U 12)

12.20 (U14, U16, U18)

RSK, Ebavere suusaklubi, VMG
27.02. Mälumäng 5

Väike-Maarja

Georgi Söögituba

18.00

Ivar Lass
28.02 Vastlapäev

Ebavere

18.00

SK, Seltsimaja, VMNK

MÄRTS

„Harjuta terviseks“ Ebavere, Triigi
4.-5. märts EESTIMAA VALDADE TALIMÄNGUD Jane
16.03 SERIAALIVABA ÕHTU 6 Ebavere 18.00 Jane
27.03 Mälumäng 6

Georgi söögituba

18.00

Ivar Lass
28.03. Lauatennis III Triigi   18.00 Väino Stoltsen

APRILL

„Harjuta terviseks“ Ebavere, Triigi
10.04

Laskmine III

Laskmine püsti asendis. Otsustav etapp.

V-M õppekeskuse all tiirus 18.30 Jaanus Raidlo
17.04. Georg Lurichi kevadjooks 19.00 Seltsimaja ees Jane
20.04 SERIAALIVABA ÕHTU 7. Ebavere 18.00 Jane
22.04 Georgi Kange Keskväljak Ants Einsalu
24.04 Mälumäng 7 finale Georgi Söögituba 18.00 Jane

MAI

Mai „Harjuta terviseks“
05. Talgupäev RSK
18.05

SERIAALIVABA ÕHTU VOL 8.

Sarja lõpetamine

Ebavere Jane

JUUNI

mai „Harjuta terviseks“ Ebavere, Triigi RSK
3.06 Laste kergejõustikuvõistlus Väike-Maarja SM taga spordiplatsil RSK
4.06. Simuna-Laekvere jooks Simuna

Peakohtunikena ja korraldajatena tegutsevad :

Male, kabe, mälumäng                       Ivar Lass                     tel 5396 1167

Koroona,                                            Aule Rebane               tel 56660404

Sulgpall                                              Indrek Kesküla           tel 5107460

lauatennis                                           Väino Stoltsen            tel 5698 2661

Tennis                                                Andri Part                  tel 5263 010

Võrkpall                                             Tarmo Rebane tel 5062 039

Jalgpall                                               Peeter Ilves                 tel 5698 9039

Korvpall                                             Mikko Virkala           tel 53001461                                        

Vaata meid

Lurich

Koostööpartnerid

logo vald     logo vireen 
 logo graanul      logo agro  

        

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com