2019/2020 VÄIKE-MAARJA VALLA SPORDISÜNDMUSTE KALENDER

SEPTEMBER


Kuupäev

SÜNDMUS   

KOHT

Korraldaja

september

„Harjuta terviseks“ 

Ebavere, Triigi

RSK

7.-8.sept

Valla MV discgolfis

Ebavere

Andri

19 sept

SERIAALIVABA ÕHTU VOL1

 

18.00 Ebavere

Jane Kool

28. sept.

Spordihoone 12. sünnipäevaturniir                                  

V-M spordihoone

10.00

Jane, Tarmo

30.sept

Valla MV Mälumäng 1 etapp

18.00 Väike-Maarja Muuseum

Jane Kool

OKTOOBER

Oktoober  

„Harjuta terviseks“

V-M -Ebavere

RSK

17.okt

Seriaalivaba õhtu VOL 2

Ebavere 18.00

Jane Kool

22.okt

Valla lahtised MV koroona I  

Kui on vähem kui kolm osalejat, siis rohkem etappe ei toimu.

Triigi   18.00

Aule Rebane

28.okt

Valla MV Mälumäng 2

18.00 Väike-Maarja Muuseum

Jane Kool

NOVEMBER

Nov

„Harjuta terviseks“                                                                     

Ebavere, Triigi          

RSK

3.nov

Reinpauli sügisjooks

Ebavere 12.00

Ants Einsalu

12.nov.

Lauatennis lahtised I etapp

Triigi  18.00

Tarmo Rebane

19. nov

Koroona lahtised II

18.00 Triigi

Aule Rebane

21. nov

Seriaalivaba õhtu VOL 3

Ebavere

Jane Kool

25 .nov.

Valla MV mälumäng 3

V-M muuseum 18.00

Jane Kool

27.nov

Valla lahtised MV sulgpall I

VMSph 18.00

Indrek Kesküla

DETSEMBER

detsember

„Harjuta terviseks“                                                                 

Ebavere, Triigi       

RSK

16. dets

Valla MV laskmises

Lamades laskmine. 1.etapp

Lasketiir  16.30

Jaanus Raidlo

JAANUAR

jaanuar

„Harjuta terviseks“                                                        

 

RSK

8.01

Valla lahtised MV sulgpall II

VMSph 18.00

Indrek Kesküla

11.JAANUAR

VALLA MV KORVPALL

VMSPH 12.00

JANE

14.01

Lauatennis II

Triigi  18.00

Tarmo Rebane

16.01

SERIAALIVABA ÕHTU vol 4

Ebavere

RSK

 

Omavalitsuste talimängude eelturniirid meeste korvpallis

   
 11.01

Valla MV  korvpallis

VMSph

 

21.01

Koroona lahtised III

Triigi 18.00

Aule Rebane

27.01

Mälumäng 4

Väike-Maarja muuseum

Jane Kool

VEEBRUAR

veebruar

„Harjuta terviseks“

 

RSK

1.02

Futsal Cup

VM Sph

11.00

Peeter Ilves

29. veebruar -

1. märts 2020

36. Eesti omavalitsuste talimängud

Viru-Nigula vald                         

 Jane Kool

3 ja 10.02

Laskmine II

Püstoli võistlus/päev vabal valikul

V-M õppekeskuse all tiirus 16.00

Jaanus Raidlo

21.02

Valla MV suusatamises noortele

Ebavere

10.15( U10, U 12)

12.20 (U14, U16, U18)

RSK, Ebavere suusaklubi, VMG

20.02

SERIAALIVABA ÕHTU vol 5

Ebavere

RSK

Täpsusta-

misel

Valla MV suusatamises täiskasvanutele

Ebavere

RSK

25.02

vastlapäev

Ebavere

Spordikeskus, Raamatukogu, Seltsimaja,Muuseum

MÄRTS

 

„Harjuta terviseks“                                                              

Ebavere, Triigi

RSK

1.03              

Mälumäng 5

Väike-Maarja muuseum

 
 

OV talimängud

   

11.03.

Valla lahtised MV sulgpall III   F

VM Sph 18.00

Indrek Kesküla

17.03.

Lauatennis lahtised III    FIN

Triigi  18.00

 Tarmo Rebane

19.03

SERIAALIVABA ÕHTU  vol  6

Ebavere

RSK

25.03

ŠOKOLAADITURNIIR paarissulgpallis

VMSph 18.00

Indrek Kesküla

30.03

Mälumäng 6

VM Muuseum

Jane Kool

APRILL

 

„Harjuta terviseks“                                                 

Ebavere, Triigi

RSK

6.04               

Laskmine III

Laskmine püsti asendis. Otsustav etapp.

V-M õppekeskuse all tiirus 16.30

Jaanus Raidlo

16.04.

SERIAALIVABA ÕHTU  vol 7

Ebavere

Jane Kool

20.04.

Georg Lurichi kevadjooks

18.00

Koolimaja pargis

Jane Kool

VMG

Seltsimaja

25.04

Georgi Kange

Keskväljak

 Ants Einsalu

27.04

Mälumäng 7  FIN

Väike-Maarja Muuseum 18.00

Jane Kool

Aprill

Valla MV ujumises  2.etapp

Tamsalu

 

MAI

Mai               

„Harjuta terviseks“                                                             

Ebavere, Triigi              

RSK              

21.05.

SERIAALIVABA ÕHTU vol 8 Finaal

Ebavere

RSK

JUUNI

mai            

„Harjuta terviseks“                                                 

Ebavere, Triigi                               

RSK           

6.06

Pandivere päeva

Laste kergejõustiku mitmevõistlus

Väike-Maarja  SM taga

spordiplatsil

RSK

7.06.

Simuna-Laekvere jooks

Simuna

Muuga SK

JUULI

Juuli

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

RSK

11.- 12. juuli

45. EESTI OMAVALITSUSTE SUVEMÄNGUD                                 

Paide

 

25.07.

„XV Ebavere kange“ triatlon

Ebavere

Jaanus Valk

Andri Part

AUGUST

August

„Harjuta terviseks“                                                            

Ebavere, Triig   i

RSK

täpsustamisel

Valla MV jalgpallis

VM spordiplats

Peeter Ilves

täpsustamisel           

Valla MV tennises

täpsustamisel

Andri Part

Peakohtunikena ja korraldajatena tegutsevad :

                                                    

Koroona                                             Aule Rebane               tel 56660404

Sulgpall                                              Indrek Kesküla           tel  5107460

Lauatennis                                         Tarmo Rebane tel 5698 2661

Tennis                                                 Andri Part                  tel 5263 010

Võrkpall                                              Tarmo Rebane tel 5062 039

Jalgpall                                               Peeter Ilves                 tel 5698 9039

Laskmine                                            Jaanus Raidlo             tel 527 3846

Korvpall                                              Taivi Pedor                tel 56953121

Suusatamine                                       Jane Kool                  tel 5184071

                              

 

2016/2017 VÄIKE-MAARJA VALLA SPORDISÜNDMUSTE KALENDER

SEPTEMBER

KUUPÄEV SÜNDMUS KOHT

KORRALDAJA

september „Harjuta terviseks“
24. sept. Spordihoone sünnipäevaturniir

V-M spordihoone

11.00

RSK
26.sept Mälumäng 1 18.00 Georgi Söögituba Jane

OKTOOBER

Okt „Harjuta terviseks“ V-M -Ebavere RSK
18.okt Valla MV koroona I   Triigi   18.00 Aule Rebane
20.okt „SERIAALIVABA ÕHTU“ VOL 1

18.00-19.00

Ebavere

RSK , Suusaklubi
24.okt Mälumäng 2 18.00Georgi Söögituba Ivar Lass
30.okt REINPAULI sügisjooks Ebavere 12.00 Ants Einsalu

NOVEMBER

Nov „Harjuta terviseks“ Ebavere, Triigi RSK
14 .nov. Valla MV mälumäng 3 V-M muuseum 18.00 Marju Metsman
17. nov „SERIAALIVABA ÕHTU“ 2 18.00 -19.00 Jane
22.nov Valla MV koroona II Triigi 18.00 Aule Rebane
23.nov Valla MV sulgpall I VMSph 18.00 Indrek

DETSEMBER

dets „Harjuta terviseks“ Ebavere, Triigi RSK
6.dets. Valla MV lauatennis I Triigi 18.00 Väino Stoltsen
8. dets „SERIAALIVABA ÕHTU“   3 18.00 Ebavere Jane
19. dets

Valla MV laskmises

Lamades laskmine. 1.etapp

Lasketiir 18.30 Jaanus Raidlo
25. dets Iganaise ja – mehe jõulu mitmevõistlus VMSph 12.00 Jane

JAANUAR

jaanuar „Harjuta terviseks“
04.01 Valla MV sulgpall II VMSph 18.00 Indrek
10.01 Koroona III Triigi 18.00 Aule
16.-17..jaan Valdade korvpall eelturniir
19.01 „SERIAALIVABA ÕHTU“ 4 Ebavere 18.00 Jane
21.01. Futsal Cup

VM Sph

11.00

Peeter Ilves
23.01. Mälumäng 4 Ivar Lass
24.01 Lauatennis II Triigi 18.00 Väino Stoltsen

VEEBRUAR

6 ja 13.02

Laskmine II

Püstoli võistlus/päev vabal valikul

V-M õppekeskuse all tiirus

18.00

Jaanus Raidlo
15.02. Valla MV sulgpall III VM Sph 18.00 Indrek
16.02/9.02?

SERIAALIVABA ÕHTU 5

Valla MV suusatamises täiskasvanutele

Ebavere 18.00

RSK, Ebavere Suusaklubi
17.02. Valla MV suusatamises noortele

Ebavere

10.15( U10, U 12)

12.20 (U14, U16, U18)

RSK, Ebavere suusaklubi, VMG
27.02. Mälumäng 5

Väike-Maarja

Georgi Söögituba

18.00

Ivar Lass
28.02 Vastlapäev

Ebavere

18.00

SK, Seltsimaja, VMNK

MÄRTS

„Harjuta terviseks“ Ebavere, Triigi
4.-5. märts EESTIMAA VALDADE TALIMÄNGUD Jane
16.03 SERIAALIVABA ÕHTU 6 Ebavere 18.00 Jane
27.03 Mälumäng 6

Georgi söögituba

18.00

Ivar Lass
28.03. Lauatennis III Triigi   18.00 Väino Stoltsen

APRILL

„Harjuta terviseks“ Ebavere, Triigi
10.04

Laskmine III

Laskmine püsti asendis. Otsustav etapp.

V-M õppekeskuse all tiirus 18.30 Jaanus Raidlo
17.04. Georg Lurichi kevadjooks 19.00 Seltsimaja ees Jane
20.04 SERIAALIVABA ÕHTU 7. Ebavere 18.00 Jane
22.04 Georgi Kange Keskväljak Ants Einsalu
24.04 Mälumäng 7 finale Georgi Söögituba 18.00 Jane

MAI

Mai „Harjuta terviseks“
05. Talgupäev RSK
18.05

SERIAALIVABA ÕHTU VOL 8.

Sarja lõpetamine

Ebavere Jane

JUUNI

mai „Harjuta terviseks“ Ebavere, Triigi RSK
3.06 Laste kergejõustikuvõistlus Väike-Maarja SM taga spordiplatsil RSK
4.06. Simuna-Laekvere jooks Simuna

Peakohtunikena ja korraldajatena tegutsevad :

Male, kabe, mälumäng                       Ivar Lass                     tel 5396 1167

Koroona,                                            Aule Rebane               tel 56660404

Sulgpall                                              Indrek Kesküla           tel 5107460

lauatennis                                           Väino Stoltsen            tel 5698 2661

Tennis                                                Andri Part                  tel 5263 010

Võrkpall                                             Tarmo Rebane tel 5062 039

Jalgpall                                               Peeter Ilves                 tel 5698 9039

Korvpall                                             Mikko Virkala           tel 53001461                                        

Normal 0 21 false false false ET X-NONE X-NONE

Vaata meid

Lurich

Koostööpartnerid

logo vald     logo vireen 
 logo graanul      logo agro  

        

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com