41. GEORG LURICHI KEVADJOOKS 2017

1.      Väike-Maarja gümnaasium 10 klassÜLDVÕITJA       9:36

Marek Tealane, Kirke Tobreluts, Krete Hurt, Edward Heldur Kurim, Jete Hendrika Lood, Mairo Kivipõld, Victoria Mitt, Mait Suursaar

2.     Terrorismi Talu                                                      9:43

Peeter Ilves, Taimo Tiimus, Märt Jõesaar, Tõnis Kull , Birgit Kopti, Margit Kopti, Gudrun Reinmets, Sandra Kullas

3.      11. klass (10. 12. klass 2. koht)                               9:47

Gerttu Kuntro, Sten Saaremäel, Liisa Siirak, Henri Matikainen, Cristijanne Manninen, Mona Seppern, Kerdo Kivivare, Ander Talu

4.       Päästekool (TK2. koht )                                          9:53

Artjom Ivanov, Mirjam Vint, Helen Kiis, Kaarel Tõll, Merly Rosenberg, Ülle Jõesaar, Karl Tooming, Nikolai Põld

5.       Team Laumets (TK 3. koht)                                    9:56

Tanel Laumets, Arli Lõomets, Rasmus Rikken, Kaupo Sikk, Annabel Leiten, Marilii Pohlak, Keneli Pohlak, Gälyn Aas

6.       9. klass ( 8.-9. klass 1. koht)                                   10:33

Karmen King, Mailis Kornelt, Katariina Pops, Ivike Müürsalu, Mikk Sikkar, Robert Saage, Henrik Villem Sepping, Marten Remmelg

7.       8 klass (8.-9. klassid 2. koht)                                  10:51

Eliis Mätas, Celly Vaarik, Kaisa Kangur, Liisi Sillamaa, Pert -Erik Purge, Mattias Preisfreund, Rayan Veia, Markus Remiküll

8.       6. klass (6.-7. klassid 1. koht)                                 10:55

Erik Reinart, Mikk Kivivare, Joosep Eesmäe, Carl- Robert Tamberg, Kristiina Raag, Kelli Laansalu, Raine Hiiemäe, Caroly Koppas

9.       7 a klass (6.-7. klassid 2. koht)                               10:57

Brita Moorits, Eikki Eikkinen, Lisette Akkuratov, Robin Põdra, Gerly Riives, Reeno-Aksel Aava, Laura Kõiv, Karl Siimer

10.      5a klass (4.-5. klass 1. koht)                                  11:03

Andriana Ingeroinen, Nele Sumre, Taniel Vain, Aivar Ellam, Getrin Raudsepp, Romet Kask, Maria Liis Alt, Karl Kasekamp

11.      Tarapita (TK 4. koht)                                            11:13

Heili Nõgene, Kärt Maasik, Pille Vilimaa, Külli Urbas, Jalmar Kolberg, Edgar Tammus, Tanel Kümnik, Ants Rouhijainen

12.       Väike-Maarja vald (TK 5. koht)                            11:34

Marin Prits , Kersti Sepp, Anneli Kalamäe, Leie Nõmmiste, Aimar Türbsal, Teet Paju, Ants Einsalu, Indrek Kesküla

13.       4. klass ( 4.-5. klassid 2. koht)                                11:39

Ethel Liis Randveer, Annabel Ojasalu, Andreas Viidas, Hugo Hurt, Ken Hurt, Annalisa Kesküla, Kati- Ly Randviir, Ken Hurt, Thristan Paju

14.       7 b klass ( 6.-7. klassid 3 koht)                               11:51

Krislyn Kitsing, Robin Haus, Diana Hamidžanova, Karl- Martin Nurkma, Laura Aas, Voldemar Pops, Egle Kortin, Jens-Maikel Arulaan

15.       3 a klassi lapsevanemad ( LV 1. koht)                   12:10

Helina Lükk, Raili Rand, Piret Ervald, Eerek Preisfreund, Annely Sulg, Ave Reonda, Janar Lükk, Allan Alt

16.        7. klassi lapsevanemad (LV 2. koht)                      12:13

Merlin Kippel, Siret Stoltsen, Aljona Kortin, Heiki Veermets, Lea Valk, Vranek Aava, Janar Riives, Marko Põdra

17.        5 b klass ( 4.-5. klassid 3. koht)                              12:59

Tanel Peramets, Riko Remi Mitt, Maksim Hamidžanov, Jan Christian Rand, Nele- Liis Kallak, Johanna -Jeta Rauhala, Katre Treffner, Evelin Kõnnu

18.        5 a klassi lapsevanemad (LV 3. koht)                     13:04

Helge Alt, Ivar Alt, Geidi Kruusmann, Kalle Adrat, Jaana Vain, Regina Sikk, Jaanus Sindonen, Janis Meidla

19.Väike-Maarja gümnaasiumi ja õppekeskuse õpetajad (TK 6. koht)13:20

Tuuli Saksa, Kristi Põdra, Ivi Vainjärv, Tiiu Maran, Anneli Kütt, Airi Püss, Anu Eenpuu, Tauno Ojasaar

 

Kepikõnnis osales 15 kõndijat, loosiuhinna- Aqva vee- ja saunakeskuse pääsme võitis Marijana Beilmann

 

GEORG LURICHI VÄIKE KEVADJOOKS 2017

1.  3 a klass   2:39

Angelina Alt, Karolina Alt, Elisabeth Ervald, Eva-Angelica Kaldaru, Rainis Lükk, Mihkel Ilves, Carlos Pitkja, Taaniel Preisfreund

2.   2 b klass ( 2.-3 klassid 2. koht)  2:54

Karlotte Lood, Karmo Lõune, Laura Eenpuu, Henri Eenpuu, Laura Laamus, Andres Ingeronen, Oskar Vainult, Jane Sumre

3.   2 a klass (2.-3. klassid 3. koht)  2:55

Emily Valgepea, Mari-Liis Kõnnu, Elisabet Nurkma, Mirell Veermets, Agon Aas, Kaspar Liivak, Sander Kriel, Kaspar Kriisa

4.   3 b klass (2.-3. kassid 4. koht)  2:59

Astor Argos, Laura-Lisette Kaas, Grete Kilk, Hannele Nora Künnapuu, Riko Robert Leiten, Kristo Prinken, Keida Uusmaa, Keivo Uusmaa,

5.   1 a klass (1. klassid 1. koht)  3:07

Marit Võhma, Kadi Lehtlaan, Aveli Kiisk, Jette Kriit ,Andris Ellam, Thristo Paju, Riko Riives. Henry- Robert Puskar

6.    1 b klass (1. klassid 2. koht)  3:12

Siim Argos, Villem Eesmäe, Reino Kallas, Raiko Kilgi, Eneliis Kütt, Kätlin Määltsemees, Epp Sepp, Eliis Vatt

7.     Lasteaed II võistkond  3:48

Eliise Nurkma, Kardo Rigon Aas, Adeele Tšakirov, Aleksis Aksel, Rasmus Villem Lood, Lisandra Prinken, Heleriin Määltsemees, Oliver Part

8.     Lasteaed I võistkond   4:08

Reelika Õun, Robin Mathias Engaste, Sandra Tamsalu, Ragnar Vaarik, Veigo Lell, Mariliis Rotka, Janette Udeküll, Stenar Sikk

9.     Väike-Maarja lasteaia õpetajad  4:28

Mare, Sirje, Kristiina, Maerlin Marika, Lea, Helen, Tiia

 

Vaata meid

Lurich

Koostööpartnerid

logo vald     logo vireen 
 logo graanul      logo agro  

        

Kujundus JSN