20. jaanuaril toimus Jõulumäe tervisespordikeskuses Jõulumäe talveduatloni etapp, kus eri vanuseklassides võisteldi suusatamisest ja jooksmisest kombineeritud võistlusel, kus suusad tuli alla panna kahel korral.

Hästi esines VMG õpilane Maria Liis Alt, kes võitis oma vanuseklassi ja oli distantsil  SUUSK 5,6km + JOOKS 2km + SUUSK 2,8km üldarvstuses kolmas. Teda edestasid vaid 2 meest.

Palju õnne!

Protokoll

Foto: Pärnu Postimees

Eesti juunioride meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises peeti 19. jaanuaril 2019 a. Raplas Sadolini spordihoones. Ka meie valda tuli hõbedane medal, selle eest kandis hoolt Õnne-Liisi Viidas, kes on ka varem medaleid võitnud noorte vanuse klassis.

   Õnne-Liisi lõpetas küll põhivõistluse neljandana aga kaheksa parimat pääsesid finaali ja seal juba hakkas medal paistma, algul küll pronksi karva aga eks see ole kõigi konkurentide jaoks väga närve sööv pingutus ja võistlus käis viimaste laskudeni. Seekord siis ,aga ega see kuld ka kaugele jäänud, nüüd hoog on juba sees ja vast ka kuld tulemata ei jää. Õnne-Liisile tublisi tulemusi tulevikuks!

 

Jaanus Raidlo

laskmistreener

Vaata meid

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com