Väike-Maarja Valla 

Rahvaspordiklubi 

Väike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi (RSK) asutati 07.10.99.a. 
Rahvaspordiklubi on mittetulundusühing, kes on lepingu alusel võtnud enda kanda valla spordielu korraldamise. Klubi on tegutsenud ja tegutseb ka tulevikus kolmes põhilises suunas:

Rahvaspordiklubi on mittetulundusühing, kes on võtnud enda kanda valla spordielu korraldamise. Klubi on tegutsenud ja tegutseb kolmes põhilises suunas:

1. Spordiürituste korraldamine vallas.

Valla meistrivõistlusi viiakse läbi: lauatennises,  koroonas, sulgpallis, laskmises, mälumängus 3-liikmelistele võistkondadele , jalgpallis,  suusatamises ja discgolfis.

Rahvaspordiklubi korraldab Pandivere päeva  laste kergejõustiku mitmevõistlust, Pandivere rattasõitu (maastikurattasõit) ning spordihoone sünnipäevaturniiri võrkpallis.

2. Noortespordi korraldamine

Kubis tegutsevad;

  • maadluse treeningrühmad, treener Lembit Kalter
  • korvpalli treeningrühmad, treener Vaido Rego
  • suusatamise treeningrühmad, treener Maris Kaarjärv

2. Harjuta Terviseks!

Alates 2000. aastast on käivitunud rahvaspordiliikumine Harjuta Terviseks! Selle eesmärk on luua võimalikult paljudele erinevate vajadustega elanikegruppidele võimalusi mitmesuguste liikumisharrastustega tegelemiseks.

Igaüks, vanusest hoolimata, liigub kas jalgsi, rattaga või talvel suuskadega Väike-Maarjast umbes kolme kilomeetri kaugusele Ebavere tervisespordikeskusesse, paneb seal kirja oma nime ja kas jätkab siis sportimist Ebavere radadel või pöördub koju tagasi. Kord kuus teeb RSK Harjuta Terviseks! sarjast kokkuvõtte ja teadvustab sellest vallalehe kaudu kogu valla elanikkonda. Alates 2006. aasta juunikuust saab iga osaleja infot oma osalemise kohta ka valla kodulehelt. Aasta algul, kui toimub valla paremate sportlaste austamine, loositakse tublimate Harjuta Terviseks! osavõtjate vahel välja auhindu.

On valminud Ebavere mäe orienteerumiskaart. Maakonna orienteerumisklubi viib igal hooajal Ebaveres läbi vähemalt ühe orienteerumiskolmapäevaku.

2000. aasta algusest peale on Väike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi Eesti Tervisespordi Ühenduse liige.

Vastavalt Vabariigi Valitsuse 8. veebruari 2000. aasta korraldusele nr 94-k on MTÜ Väike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi lülitatud tulumaksusoodustusega mittetulun­dus­ühingute nimekirja.

Mittetulundusühinguna ei teeni Väike-Maarja Valla RSK  kasumit. Spordiürituste organiseerimiseks on aga alati vaja raha. RSK on tänulik oma sponsoritele ja toetajatele. Meie arveldusarve number Swedbankis on 221016415345. Täname ette kõiki meie sponsoreid ja toetajaid.

RSK on aidanud kaasa ka mitmetele spordiobjektide valmimisele. 2005. aastal sai valmis lasketiir Väike-Maarja õppekeskuse keldris, õppekeskuse viilhalli on talviti rajatud liuväli ja varutud uiske. RSK projekti kaudu valmis kergliiklustee Kaarmalt Ebavereni. Ebavere tervisespordikeskusesse rajati rahvaspordiklubi projektiga saadud toetusega kõlakoda ja tribüün, mis said valmis 2010. a jaanipäevaks.

Vaata meid

Lurich

Koostööpartnerid

logo vald     logo vireen 
 logo graanul      logo agro  

        

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com