Väike-Maarja valla MV lauatennises 2019

 

Lauatennis I etapp mehed

13.11.2019, Triigi spordihoones

1.Väino Stoltsen                 

2.Tarmo Rebane                  

3.Andrus Soidla                   

4.Eerek Preisfreund

5.Raul Oja

Lapsed  1.Taaniel Preisfreund

              2.Miikael Preisfreund

 

 

Lauatennise II etapp

15.01.2019

Mehed 

1.Väino Stoltsen                   

 2.Tarmo Rebane                 

3.Raul Oja                           

  4.Eerek Preisfreund       

Lapsed  

1.Taaniel Preisfreund          

2.Miikael Preisfreund         

 

 

Valla MV lauatennises 2017

Mehed

Nimi 1 etapp  2 etapp 3etapp kokku koht
Väino Stoltsen   20  18  20  40 1
Henry Kaevu     18  16  -  34 4
Maksim Bidzilja 16  -  18  34 3
Raul Oja 15  15  15  30 5
Margo Kivivare     14  -  14  28 6
Eerek Preisfreund 13  14  13  27 7
Tarmo Rebane   20 16 36 2

Naised

Nimi 1 etapp  2 etapp  3 etapp kokku koht
Inna Maršalova 20  20  -  40 1
Anne Hallik 18  -  -  18 2

Noored

Nimi 1 etapp  2 etapp 3 etapp
kokku koht
Mattias Preisfreund 20  20  20  40 1
Taaniel Preisfreund   18  18  18  36 2
Miikael Preisfreund 16  16  16  32 3

 

 Väike-Maarja valla mv lauatennises  2016

 

Lauatennise võistlus on lõppenud. Lõplik paremusjärjestus selgus kahe parima etapi põhjal. Valla meistriks lauatennises tituleeriti Tarmo Rebane.

1 Tarmo Rebane
2 Väino Stoltsen
3 Andreas Prfreisfreund
4 Indrek Kesküla
5 Eerek Preisfreund
6 Raul Oja

 Lapsed

1. Mattias Preisfreund

2. Taaniel Preisfreund

 2015

Lauatennise 3. etapp 10.03.2015 Triigi spordihoones

1. Mihkel Niinemets 10 p
2

Tarmo

Rebane

8 p

3 Väino Stoltsen 6 p
4 Andreas Preisfreund 4 p
5 Eerek Preisfreund 2 p
6 Raul Oja 1 p

 

Lauatennis 2. etapp 13.01. 2015 Triigi spordihoones

  NIMI 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 P KOHT
1 Väino Stoltsen   2 2 2 0 2 2 0 0 2 12 3
2 Raul Oja 0   2 2 0 0 0 0 0 2 6 6
3 Rein Orro 0 0   2 0 0 0 0 0 0 2 9
4 Jaanus Raidlo 0 0 0   0 0 2 0 0 2 4 7
5 Tarmo Rebane 2 2 2 2   2 2 2 0 2 16 1
6 Indrek Kesküla 0 2 2 2 0   0 2 0 2 10 4
7 Eerek Preisfreund 0 2 2 0 0 2   0 0 0 6 5
8 Andreas Preisfreund 2 2 2 2 0 0 2   0 2 12 2
9 Janek Seidelberg 2 2 2 2 2 2 2 2   2 18 V.a
10 Raidar Heinsalu 0 0 2 0 0 0 2 0 0   4 8

 Lauatennis 1. etapp 18.11.2014 Triigi spordihoones

1. Aleksander Adamson  10 p

2. Väino Stoltsen              8 p

3. Andreas Preisfreund       6 p

4. Indrek Kesküla               4 p

5. Eerek Preisfreund            2p

6. Rein Orro                        0 p

Lapsed

1. Mattias Preisfreund

2. Taniel Preisfreund

Lauatennis (*.pdf) 

Vaata meid

Lurich

Koostööpartnerid

logo vald     logo vireen 
 logo graanul      logo agro  

        

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com