Spordikalender

loader

Väike-Maarja Spordihoone

Pikk 1, 46202 Väike-Maarja
tel 5146776
Juhataja - Jane Kool - tel. 5184071
spordikeskus (ät) v-maarja.ee

valla rahvaspordiklubi

Väike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi (RSK) asutati 07.10.99.a. Rahvaspordiklubi on mittetulundusühing, kes on lepingu alusel võtnud enda kanda valla spordielu korraldamise.

Ebavere spordikeskus

Ebavere Tervisespordikeskus 46209 Ebavere küla,
Väike-Maarja vald, Lääne–Virumaa
Inna Maršalova administraator 56 561 865
Urmas Kullas rajameister 51 532 39
info (ät) ebaverekeskus.ee

41. Lurichi kevadjooks 2017

Georg Lurichi sportlikku sünnipäevanädalat alustas traditsiooniline kevadjooks, järjekorranumbrilt 41. Kokku oli osalenud võistkondi 28, neist 9 osales Väikese Lurichi jooksus, mis toimus enne põhijooksu ja kulges koolimaja, muuseumi, tiikide ja spordihoone ümber.

Georg lurichi kevadjooks 2017 tulemused

Väikese Lurichi jooks 2017 tulemused

Väikese Lurichi jooks algas kogunemisega gümnaasiumi ees, kus neid ootasid juba 11. klassi õpilased, kenasti turvavestidesse riietatud ja käes vahetuse numbrit tähistav silt. Eks siblimist oli ikka palju, sest nii mõnelgi jooksjal oli juba ununenud, mitmendat vahetust ta jooksma pidi ja klassijuhatajatel said käed, jalad ja suu ehk rohkemgi koormust, kui tavatundi andes. Väike-Maarja lasteaed oli esindatud koguni kolme võistkonnaga- kaks punti jooksusõpru ja lasteaiaõpetajatest koosnev jänesekostüümides seltskond, kes kõige väiksematele rajal innustust jagasid ja meeleolu tõstsid. Järgmisel aastal, kui jütsid kooliteed alustavad, on neil juba teada, et kus joostakse ja miks joostakse ja mida tähendab hea meeskonnatööJ.

Lapsevanemad ja põhijooksus osalejad said väikestele kaasa elades oma jalad soojaks silgata ja kopsudki töökorda hõigata ning siis siirduda juba seltsimaja ette, kus kogunes põhijooksu seltskond. Sel korral siis võistkondi 19. Et kevadkülm stardiootel sügavale kontidesse ei poeks, võimeldi ennast Margiti juhendamisel korralikult soojaks ja jooksuvalmis.

Juba liikuski esimene vahetus koos vallavanemaga Lurichi mälestuskivi juurde, kuhu asetati suurmehe austuseks lillekimp ning süüdati küünlad, sellega oli 41 Lurichi kevadjooks avatud.

Enne põhijooksu startisid kõndijad, kes läbisid teatejooksu trassi individuaalselt. Kokku oli kogunenud 15 inimesest koosnev lõbus seltskond, kes pidulikult stardipauguga teele saadeti. Veerand tundi hiljem startis põhijooks ning võitjatel kulus trassi läbimiseks aega täpselt 9 minut ja 36 sekundi jagu, tehes möödunud aastastele võitjatele silmad ette tervelt 25 sekundiga- kes mäletab, kas möödunud aastal oli kõva vastutuul?

Kevadjooksu jäid meenutama diplomid ja parimatel medalid ning tordine suu ja kõigil rõõm edukalt lõppenud võistlusest.

Suur tänu päästekoolile, kes aitas oma poiste ja päästeautoga rada turvata ning suur tänu ka 11. klassi õpilastele, kes teatevahetuse ülemate tähtsa rolli enese kanda võtsid ja korraldamisel abiks olid.

Seriaalivaba õhtu vol 6 tulemused

"SERIAALIVABA ÕHTU" VOL 6 16.03.2017 SISESÕUDMINE
NIMI sünd. 6 etapp
sõudmine
"JOOKSURÕÕM" 2007-2009 P10 250 m punkte
1 Mattias Ojasaar 2009 1:39:30
12
"JOOKSURÕÕM" 2007-2009 T10 250 m
1 Karolina Alt 2007 1.22,2 12
2 Karolina Kull 2007 1.26,3 10
3 Ketlin Toming 2007 1.27,7 8
4 Angelina Alt 2007 1.32,8 7
5 Siret Kaasik 2008 1.45,3 6
P 12           2005-2006 500 m
1 Ken Hurt 2006 2.24,3 12
2 Hugo Hurt 2006 2.36,4 10
T 12           2005-2006 500 m
1 Getrin Raudsepp 2005 2.11,9 12
2 Maria Liis Alt 2005 2.38,5 10
T     14         2003-2004 500 m
1 Birgit Toming 2003 2.09,1 12
T 16           2001-2002 500 m
1 Kristina Kaasik 2002 2.02,9 12
P 18           1999-2000 1000 m
1 Tanel Ojasaar 2000 3.52,5 12
MEHED     (1983-1998) 1000 m
1 Rivo Täheste 1986 3.22,1 12
2 Marko Õmmik 1986 3.45,6 10
3 Virgo Veedler 1991 3.52,3 8
NAISED 35     (1968-1982) 500 m
1 Geidi Kruusmann 1981 1.54,7 12
2 Tuuli Saksa 1982 1.58,2 10
Mehed 35     (1968-1982) 1000 m
1 Kalle Piirioja 1971 3.09,8 12
2 Kalle Adrat 1971 3.11,1 10
3 Tarmo Kaasik 1972 3.19,9 8
4 Jaanus Mätas 1972 3.24,2 7
5 Tauno Ojasaar 1972 3.42,6 6
6 Aivar Põldmaa 1969 3.54,5 5
NAISED 50+ 500 m
1 Ira Münter 1961 2.05,5 12
Mehed 50+ 1000 m
1 Ants Einsalu 1959 3.10,5 12
2 Jaan Miglai 1956 3.28,1 10
3 Jaaanus Toiger 1964 3.31,4 8
4 Bruno Münter 1956 3.39,8 7
5 Väino Stoltsen 1951 3.45,4 6
6 Allan Alt 1966 3.46,1 5
7 Enno Aoveer 1941 3.53,3 4
8 Aivar Liivalaid 1965 4.21,1 3
HARRASTAJAD (1-3 km) "Seriaalivaba õhtu"
1 Tiiu Maran 500 m 1
2 Ene Laev
3 Ruth Raidlo
4 Merle Kiigemaa
5 Marko Põdra
6 Kristi Põdra
7 Sirje Alt
8 Rein Orro
9 Sirle Kadak
10 Anneli Kütt
11 Toomas Püss
12 Airi Püss 1970
13 Viive Rikberg
14 Tiiu Saage
15 Terje Kalvik
16 Kalev Kadak
17 Siret Stoltsen

Valla MV suusatamises noortele 2017

U-10 Tüdrukud 2007-2008      
           
1 Karolina Alt     0:05:36
2 Angelina Alt     0:06:08
3 Eva-Angelica Kaldaru     0:07:29
4 Jane Sumre     0:07:32
5 Karlotte Lood     0:10:22
6 Elisabeth Ervald     0:10:51
7 Mari-Liis Kõnnu     0:12:25
U-10 Poisid 2007-2008      
           
1 Rainis Lükk     0:07:30
2 Oskar Vainult     0:08:45
3 Thristo Paju     0:09:51
4 Andreas Rotka     0:10:09
5 Artur Part     0:10:19
6 Carlos Pitkja     0:11:49
7 Taaniel Preisfreund     0:11:53
8 Reno Kungla     0:12:28
9 Sander Kriel     0:12:35

 

U-12- Tüdrukud 2005-2006      
           
1 Getrin Raudsepp     0:04:57
2 Eliise Kivistu     0:05:49
3 Nele Sumre     0:07:14
4 Kati-Ly Randviir     0:10:01
5 Ethel Liis Randveer     0:10:19
6 Hannele Nora Künnapuu     0:10:21
7 Mairit Müürsalu     0:10:44
U-12 Poisid 2005-2006      
           
1 Karl Kasekamp     0:06:29
2 Thristan Paju     0:06:57
3 Tanel Peramets     0:07:01
4 Riko Remi Mitt     0:07:02
5 Ken Hurt     0:08:26
6 Astor Argos     0:08:41
7 Hugo Hurt     0:09:02
8 Mihkel Ilves     0:09:16
9 Pärt Pärtel Kruusamägi     0:09:23
10 Kristo Prinken     0:11:28
11 Indrek Tomingas     0:14:37

 

U-14 Tüdrukud 2003-2004      
           
1 Birgit Toming     0:06:50
2 Kristiina Raag     0:07:11
3 Liisi Prits     0:07:28
4 Laura Kõiv     0:07:37
5 Brita Moorits     0:08:07
6 Evelin Kortin     0:08:23
7 Äshly Veedler     0:09:22
8 Külli Tark     0:09:38
9 Kelli Laansalu     0:09:48
10 Kerli-Karmela Savolainen     0:10:09
11 Marili Kiisk     0:10:27

 

U-14 Poisid 2003-2004      
           
1 Erik Reinart     0:05:37
2 Markus Masing     0:06:09
3 Robin Põdra     0:06:16
4 Reno Kiisküla     0:06:23
5 Romet Kask     0:06:25
6 Oliver Tein     0:06:27
7 Joosep Eesmäe     0:07:43
8 Mikk Kivivare     0:08:13

 

U-16 Tüdrukud 2001-2002      
           
1 Möldre Merette     0:06:03
2 Eliis Mätas     0:06:44
3 Karin Klauks     0:07:57
U-16 Poisid 2001-2002      
           
1 Mattias Preisfreund     0:05:46
2 Reeno-Aksel Aava     0:06:00
3 Richard Veelaid     0:06:48
4 Pert-Erik Purge     0:07:27
5 Karl Siimer     0:07:45

 

U-18 Tüdrukud 1999-2000      
           
1 Jete Hendrika Lood     0:04:46
2 Victoria Mitt     0:06:31
3 Õnne-Liisi Viidas     0:07:32
U-18-Poisid 1999-2000      
           
1 Ander Talu     0:04:33
2 Robert Põldmaa     0:05:35

Seriaalivaba õhtu vol 5/ valla MV suusatamises tulemuseds

Seriaalivaba õhtu vol 5

Naisveteranid ( 1982 ja varem sündinud)

1 Maris Kaarjärv                0:06:41
2  Geidi Kruusmann  0:07:10
3  Anneli Kütt  0:09:13
4 Ira Münter 0:12:05
 5  Tuuli Saksa  

Meesveteranid ( 1972 ja varem sündinud)

1 Ants Einsalu                 0:10:21
2 Kalle Adrat 0:11:06
3 Jaanus Toiger 0:11:21

 

4 Aivar Põldma 0:11:36
5  Kalle Piirioja 0:12:11
 6 Bruno Münter 0:12:26
 7  Allan Alt 0:12:39
 8  Tauno Ojasaar 0:14:16
 9  Aivar Liivalaid 0:16:41
10 Tarmo Kaasik  0:16:49
 11  Hanno Traks   (väljaspool arvestust)  0:10:33

 

Mehed ( 1973 ja hiljem sündinud)

 

1 Andero Põllu                 0:10:46
2 Rivo Täheste 0:11:55
3 Marko Õmmik 0:12:30

4 Ats Kruusamägi               0:13:00

5 Kevin Tobreluts                0:13:44

Väike-Maarja lahtised meistrivõistlused sulgpallis 2 etapp

Väike-Maarja valla meistrivõistlused sulgpallis 2. etapp

4.01.2017 Väike-Maarja spordihoones

Mehed

  1. Indrek Kesküla
  2. Eero Unt
  3. Priit Raidmaa
  4. Raul Nikolajev
  5. Eerek Preisfreund
  6. Väino Stoltsen
  7. Tarmo Rebane
  8. Romet Uudeküll
  9. Kalle Adrat
  10. Hanno Traks
  11. Aivar Põldmaa
  12. Riivo Lukman
  13. Peeter Ilves
  14. Tõnis Kull

Naised

  1. Jane kool
  2. Geidi Kruusmann
  3. Marju Metsman

Noored

  1. Mattias Preisfreund
  2. Romet Kask
  3. Aivar Ellam
  4. Taaniel Preisfreund
  5. Timo Tiimus
  6. Miikael Preisfreund

 

Koondtabel

SULGPALL 2017   koondtabel

JRK NIMI 1 2 3 KOKKU
1 Indrek Kesküla 20 20    
2 Eero Unt 18 18    
3 Mihkel Niinemets 16 -    
4 Eerek Preisfreund 15 14    
5 Väino Stoltsen 14 13    
6 Edgar Tammus 13 -    
7 Tarmo Rebane 12 12    
8 Riivo Lukmann 11 7    
9 Hanno Traks 10 9    
10 Eero Haiba 9  -    
11 Aivar Põldma 8 8    
12 Tõnis Kull 7 5    
13 Priit Raidmaa  - 16    
14 Raul Nikolajev  - 15    
15 Romet Uudeküll  - 11    
16 Kalle Adrat  - 10    
17 Peeter Ilves  - 6    

MEHED

NAISED

JRK NIMI 1 2 3 KOKKU
1 Jane Kool 20 20    
2 Geidi Kruusmann 18 18    
3 Marju Metsmann 16 16    
4 Marge Loo 15  -    

 

 

NOORED ( 2000 JA HILJEM SÜNDINUD)

 

JRK NIMI 1 2 3 KOKKU
1 Mattias Preisfreund 20 20    
2 Romet Kask 18 18    
3 Aivar Ellam 16 16    
4 Mikk Kivivare 15  -    
5 Taaniel Preisfreund 14 15    
6 Timo Tiimus 13 14    
7 Miikael Preisfreund 12 13    

 

Lehekülg 1 / 3

Vaata meid

Lurich

Koostööpartnerid

logo vald     logo vireen 
 logo graanul      logo agro  

        

Kujundus JSN