2015/2016 VÄIKE-MAARJA VALLA SPORDISÜNDMUSTE KALENDER

SEPTEMBER

KUUPÄEV

SÜNDMUS

KOHT

KORRALDAJA

september

„Harjuta terviseks“

19. sept.

Spordihoone sünnipäevaturniir

V-M spordihoone

11.00

RSK

OKTOOBER

Okt

„Harjuta terviseks“

V-M -Ebavere

RSK

15.oktoober

„SERIAALIVABA ÕHTU“ VOL 1

18.00-19.00

Ebavere

RSK , Suusaklubi

20. okt

Valla MV koroona I  

Triigi   18.00

Aule Rebane

NOVEMBER

Nov

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

RSK

1.nov

Reinpauli sügisjooks

Ebavere 12.00

Ants Einsalu

17.nov

Valla MV koroona II

Triigi 18.00

Maili Tannbaum

19. nov

„SERIAALIVABA ÕHTU“  2

18.00 koht täpsustamisel

23.nov.

Valla MV mälumäng I

Georgi Söögituba II korrus 18.00

Ivar Lass

DETSEMBER

dets

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

RSK

1.dets

Valla MV lauatennis I

Triigi  18.00

Väino  Stoltsen

9.dets

Valla MV sulgpall I

VMSph 18.00

Väino Stoltsen

14.-30. Dets

Valla MV piljardis

Registreerimine.

Mängud algavad jaanuarist kuni veebr lõpp.

Maili Tannbaum

17. dets

„SERIAALIVABA ÕHTU“   3

18.00 Koht täpsustamisel

19.dets

Valla MV korvpallis

VM SPh  12.00

Mikko Virkkala

21.dets

Valla MV laskmises

Lamades laskmine. 1.etapp

Lasketiir  18.30

Jaanus Raidlo

JAANUAR

jaanuar

„Harjuta terviseks“

16.01.

Futsal Cup

VMShoone

Reijo Matikainen

17.01.

Lumepäev

12.00 Ebaveres

RSK

19.01

Koroona III

Triigi 18.00

Maili

21.01

„SERIAALIVABA ÕHTU“  4

18.00

25.01.

Mälumäng II

Georgi Söögituba  18.00

Ivar Lass

26.01

Lauatennis II

Triigi  18.00

Väino Stoltsen

VEEBRUAR

1. ja 8.02

Laskmine II

Püstoli võistlus/Päev vabal valikul 1. või 8. veebruar

V-M õppekeskuse all tiirus

18.00

Jaanus Raidlo

6.02.

Valla MV võrkpallis

VMSh     12.00

Tarmo Rebane

9.02.

Vastlapäev

Ebavere

Jane

16.02.

Sulgpall II

Triigi 18.00

Väino Stoltsen

SERIAALIVABA ÕHTU 5

19.02.

Valla MV suusatamises noortele

Ebavere

suusaklubi

21.02.

Valla MV suusatamises täiskasvanutele

Ebavere

suusaklubi

22.02.

Mälumäng III

Simuna 18.00

Ivar Lass

27.-28..02

EESTIMAA VALDADE TALIMÄNGUD

Jane

MÄRTS

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

15.03.

Sulgpall III

Triigi   18.00

Väino Stoltsen

17.03

SERIAALIVABA ÕHTU  6

18.00

21.03

Mälumäng IV

Georgi söögituba

18.00

Ivar Lass

29.03.

Lauatennis III

Triigi  18.00

Väino Stoltsen

APRILL

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

11.04

Laskmine III

Laskmine püsti asendis. Otsustav etapp.

V-M õppekeskuse all tiirus 18.30

Jaanus Raidlo

18.04.

Georg Lurichi kevadjooks

19.00 Seltsimaja ees

Jane

21.04

SERIAALIVABA ÕHTU  7.

18.00

23.04

Georgi Kange

Keskväljak

Ants Einsalu

MAI

Mai

„Harjuta terviseks“

2.05.

Talgupäev

RSK

19.05

SERIAALIVABA ÕHTU VOL 8.

Sarja lõpetamine

RSK

JUUNI

mai

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

RSK

4.06

Laste kergejõustikuvõistlus

Väike-Maarja  SM taga spordiplatsil

RSK

5.06.

Simuna-Laekvere jooks

Simuna

JUULI

Juuli

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

RSK

2.-3.07

EESTIMAA SUVEMÄNGUD

VÄNDRA

Jane

30.07.

„XV Ebavere kange“ triatlon

Ebavere

Andri

31.07

Filter „Pandivere rattaralli“

Väike-Maarja

RSK

AUGUST

August

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

RSK

täpsustamisel

Valla MV rannavõrkpallis

Triigi välisväljak

Tarmo Rebane

täpsustamisel

Valla MV jalgpallis

VM spordiplats

Reijo Matikainen

täpsustamisel

Valla MV tennises

täpsustamisel

Andri

Peakohtunikena ja korraldajatena tegutsevad :

Male, kabe, mälumäng                       Ivar Lass                     tel 53961167

Koroona, piljard                                 Maili Tannbaum         tel 51948737

Sulgpall, lauatennis                           Väino Stoltsen            tel 56982661

Tennis                                                 Andri Part                  tel 5263010

Võrkpall                                             Tarmo Rebane             tel 5062039

Laskmine                                           Jaanus Raidlo              tel 5273846

Jalgpall                                               Reijo Matikainen        tel 56653179

 

2015/2016 VÄIKE-MAARJA VALLA SPORDISÜNDMUSTE KALENDER

SEPTEMBER

KUUPÄEV

SÜNDMUS

KOHT

KORRALDAJA

september

„Harjuta terviseks“

19. sept.

Spordihoone sünnipäevaturniir

V-M spordihoone

11.00

RSK

OKTOOBER

Okt

„Harjuta terviseks“

V-M -Ebavere

RSK

15.oktoober

„SERIAALIVABA ÕHTU“ VOL 1

18.00-19.00

Ebavere

RSK , Suusaklubi

20. okt

Valla MV koroona I  

Triigi   18.00

Aule Rebane

NOVEMBER

Nov

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

RSK

1.nov

Reinpauli sügisjooks

Ebavere 12.00

Ants Einsalu

17.nov

Valla MV koroona II

Triigi 18.00

Maili Tannbaum

19. nov

„SERIAALIVABA ÕHTU“  2

18.00 koht täpsustamisel

23.nov.

Valla MV mälumäng I

Georgi Söögituba II korrus 18.00

Ivar Lass

DETSEMBER

dets

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

RSK

1.dets

Valla MV lauatennis I

Triigi  18.00

Väino  Stoltsen

9.dets

Valla MV sulgpall I

VMSph 18.00

Väino Stoltsen

14.-30. Dets

Valla MV piljardis

Registreerimine.

Mängud algavad jaanuarist kuni veebr lõpp.

Maili Tannbaum

17. dets

„SERIAALIVABA ÕHTU“   3

18.00 Koht täpsustamisel

19.dets

Valla MV korvpallis

VM SPh  12.00

Mikko Virkkala

21.dets

Valla MV laskmises

Lamades laskmine. 1.etapp

Lasketiir  18.30

Jaanus Raidlo

JAANUAR

jaanuar

„Harjuta terviseks“

16.01.

Futsal Cup

VMShoone

Reijo Matikainen

17.01.

Lumepäev

12.00 Ebaveres

RSK

19.01

Koroona III

Triigi 18.00

Maili

21.01

„SERIAALIVABA ÕHTU“  4

18.00

25.01.

Mälumäng II

Georgi Söögituba  18.00

Ivar Lass

26.01

Lauatennis II

Triigi  18.00

Väino Stoltsen

VEEBRUAR

1. ja 8.02

Laskmine II

Püstoli võistlus/Päev vabal valikul 1. või 8. veebruar

V-M õppekeskuse all tiirus

18.00

Jaanus Raidlo

6.02.

Valla MV võrkpallis

VMSh     12.00

Tarmo Rebane

9.02.

Vastlapäev

Ebavere

Jane

16.02.

Sulgpall II

Triigi 18.00

Väino Stoltsen

SERIAALIVABA ÕHTU 5

19.02.

Valla MV suusatamises noortele

Ebavere

suusaklubi

21.02.

Valla MV suusatamises täiskasvanutele

Ebavere

suusaklubi

22.02.

Mälumäng III

Simuna

18.00

Ivar Lass

24.02.

„Teeme koos rajalugu“

Ebavere

Jane

27.-28..02

EESTIMAA VALDADE TALIMÄNGUD

Jane

MÄRTS

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

15.03.

Sulgpall III

Triigi   18.00

Väino Stoltsen

17.03

SERIAALIVABA ÕHTU  6

18.00

21.03

Mälumäng IV

Georgi söögituba

18.00

Ivar Lass

29.03.

Lauatennis III

Triigi  18.00

Väino Stoltsen

APRILL

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

11.04

Laskmine III

Laskmine püsti asendis. Otsustav etapp.

V-M õppekeskuse all tiirus 18.30

Jaanus Raidlo

18.04.

Georg Lurichi kevadjooks

19.00 Seltsimaja ees

Jane

21.04

SERIAALIVABA ÕHTU  7.

18.00

24.04

Georgi Kange

Keskväljak

Ants Einsalu

MAI

Mai

„Harjuta terviseks“

2.05.

Talgupäev

RSK

19.05

SERIAALIVABA ÕHTU VOL 8.

Sarja lõpetamine

RSK

JUUNI

mai

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

RSK

4.06

Laste kergejõustikuvõistlus

Väike-Maarja  SM taga spordiplatsil

RSK

5.06.

Simuna-Laekvere jooks

Simuna

JUULI

Juuli

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

RSK

2.-3. juuli

EESTIMAA SUVEMÄNGUD

VÄNDRA

Jane

30.07.

„XV Ebavere kange“ triatlon

Ebavere

Andri

31.07

Filter „Pandivere rattaralli“

Väike-Maarja

RSK

AUGUST

August

„Harjuta terviseks“

Ebavere, Triigi

RSK

täpsustamisel

Valla MV rannavõrkpallis

Triigi välisväljak

Tarmo Rebane

täpsustamisel

Valla MV jalgpallis

VM spordiplats

Reijo Matikainen

täpsustamisel           

Valla MV tennises

täpsustamisel

Andri

Kabe ja male võistlussüsteem- ja korraldus on hetkel veel arutlemisel.

Peakohtunikena ja korraldajatena tegutsevad :

Male, kabe, mälumäng                       Ivar Lass                     tel 53961167

Koroona, piljard                                 Maili Tannbaum         tel 51948737

Sulgpall, lauatennis                            Väino Stoltsen            tel 56982661

Tennis                                                Andri Part                  tel 5263010

Võrkpall                                             Tarmo Rebane tel 5062039

Laskmine                                           Jaanus Raidlo             tel 5273846

Jalgpall                                               Reijo Matikainen        tel 56653179

Vaata meid

Kujundus JSN