SPORDIHOONE 11. SÜNNIPÄEVATURNIIR

Spordihoone 11. sünnipäevaturniir pakkus küllaga emotsioone nii osalejatele kui ka võistlejatele. Aasta-aastalt on võistkondade tase muutunud ühtlasemaks ja mängud seega oluliselt põnevamaks ja võitluslikumaks. Aimates ette tasavägiseid mänge,  otsustasime tuliseid punktivaidlusi minimaliseerida, palgates erapooletud kohtunikud väljastpoolt. Ka osales turniiril sel aastal rekordarv võistkondi-15. Alagruppe mängiti paralleelselt nii Triigi kui ka Väike-Maarja spordihoone saalides.

Turniiri avamängus läksid väljakule möödunudaastane meeste mängude võitja Laekvere  ning eelmise aasta kuues- Võsu Volle. Imestajatest- imetlejatest platsi kõrval puudu ei tulnud:“ Kas tõesti on Võsu omad aastaga nii osavateks muutunud või Laekvere omad suvega enesest viimase välja pigistanud…“ Lõppskoor näitas küll Laekvere meeste edu, ja kuigi see oli ainult paaripunktiline, andis see siiski piisavalt innustust ja punkt-punkti haaval purjetas Laekvere taas võiduka lõpuni. Seekord siis juba 4 aasta järjest. Meil on tavaks saanud, et võitja võistkond, nii naiste kui meeste arvestuses, saab aastaks enese valdusesse rändkarika ja kolm aastat järjest võites karika päris omale. Kui eelmisel aastal viisid Laekvere mehed koju võidetud karika , siis sel aastal kaunistab nende kappi uus „rännumees“. Seekord on rändkarika autoriks meie kohalik sepp Ermo Lood, tema valmistas ka meened turniiri parimale nais- ja meesmängijale. Parimateks valiti  naismängijatest Siret Rebane tarvastu naiskonnast ja Kristjan Palm Laekvere meeskonnast.

Naistest näitas parimat vormi ka seekord võistkond Ringo (Tallinn), kus nii mõnegi kasuliku punkti oma tiimile hankis võistkonda kuulunud tuntud raadiohääl Liis Lusmägi.

MEHED

 1. Laekvere (Kristjan Palm, Tarmo Eller, Argo Palm, Veiko Alliksoo, Vadim Kolpakov, Tair Tooming, Mati Lepp)
 2. Tarvastu (Andre Arak, Gunnar Arak, Kaimar Männigo, Raivo Orav, Ragnar Suigussaar, Kert Kärner)
 3. Väike-Maarja (Aivar Püvi, Kunnar Püvi, Risto Jakobson, Kaido , Ardi Blumkvist, Aivar Kukk, Deigo Toots)
 4. Triigi
 5. Nulliga
 6. Võsu Volle
 7. Tamsalu
 8. Karkuse

NAISED

 1. Ringo (Liis Lusmägi, Merli Reitmann, Berit Korindt, Ingrit Lang, Birgit Kaljuste, Gerli Pristavka, Greete Kirik)
 2. Rakvere Neiud (Liisa Peep, Triin Kiis, Kadi Veervald, Külli Mathiesen, Triinu Piirimäe, Kädi Böckler, Mirje Roasto)
 3. Rakvere Naised (Ülle Teska, Maris Mäe, Maie Rummel, Eneken Hallo, Sigrid Sädeme, Kaidi Kattai)
 4. Päri
 5. Tarvastu
 6. Kadrina
 7. Paide

Vaata meid

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com