2.novembril osalesime Põltsamaal toimunud Nublust Nabini sarja viimasel etapil vaba- ja naistemaadluses.
Saavutasime järgnevad kohad:

Anu-Liis Raudsepp 1-koht
Eva-Maria Raudsepp 1.koht
Siim Argos 6.koht
Astor Argos 6.koht
Kristo Ojaste 9.koht
Robin Engaste 8.koht

Viie etapi arvestuses olid 5 parema tüdruku seas ka meie tublid maadlusneiud Anu-Liis ja Eva-Maria Raudsepp

Samal päeval toimus teinegi võistlus, osalesime Kallaveres toimunud rahvusvahelisel  A. Abergi Mälestusvõistlusel  klassikalises maadluses.
Saavutasime järgnevad kohad:

Joel Vinapuu 2.koht
Kristjan Jaago 3.koht
Virgo Raja 3.koht
Remo Ojaste 5.koht

 

Lembit Kalter

8. naisjuunioride SUMO maailmameistrivõistlused

Eva-Maria Raudsepp saavutas Sumo maailmameistrivõistlustel naisjuunioride kergekaalus 5. koha. Palju õnne!

Laupäeval 12.oktoobril osalesime Tapa Maadluspäeval klassikalises-  ja naiste maadluses.

Saavutasime järgmised kohad:

Anu-Liis Raudsepp                              1.koht

Jonete Visnapuu                                   3.koht

Joel Visnapuu                                        3.koht

Remo Ojaste                                          3.koht

Virgo Raja                                               4.koht

Astor Argos                                             5.koht

Kristjan Jaago                                        5.koht

Robin Mathias Engaste                        6.koht

Siim Argos                                              11.koht

Eesti paremikule olid konkurentsi pakkumas Läti ja vene noormaadlejad.

 

Lembit Kalter

Valgevenes 5.oktoobril toimunud tugevatasemelisel Kapõtovi nimelisel turniiril kreeka-rooma maadluses saavutas 5. koha Remo Ojaste.    Võistlemas olid kuue riigi maadlejad: Valgevene, Venemaa, Läti, Leedu, Moldova ja Eesti.

 

Laupäeval 5.oktoober osalesime Lihulas toimunud G.Vahari Mälestusvõistlustel klassikalises - ja naistemaadluses.
Saavutasime järgnevad kohad:


Anu-Liis Raudsepp            1.koht
Jonete Visnapuu                 2.koht
Joel Visnapuu                     2.koht
Astor Argos                          3.koht
Siim Meidla                         3.koht

Laupäeval 5.oktoobril osalesime Türi Lahtistel Meistrivõistlustel vaba- ja naistemaadluses.
Saavutasime järgmised kohad:

Eva-Maria  Raudsepp     1.koht 
 Virgo   Raja      1.koht
 Siim  Argos   5.koht
 Robin Mathias  Engaste   8.koht
 Kristo   Ojaste  9.koht

 


                   
                      
   
                   

Remo Ojaste 2.koht rahvusvahelisel kreeka -rooma maadlusvõistlusel Dauavpilsis, 28. septembril 2019 

Eesti paremikule pakkusid konkurentsi Läti, Leedu, Valgevene, ja Rootsi noormaadlejad

 

28.september osales maadluskubi  Paikusel toimunud L. Krenini Mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses.
Saavutati järgmised kohad:
Robin Engaste             4.koht
Siim Meidla                   3.koht
Astor Argos                  3.koht
Anu-Liis Raudsepp     1.koht

 

27-29.septemberil osales maadlusklubi  viieliikmeline seltskond Euroopa Meistrivõistlustel  Sumos  Ungaris- Kristjan Jaago, Joel Visnapuu, Jonete Visnapuu, Merilin Pruul, Eva-Maria Raudsepp.  Seekord medaleid ei tulnud, kuid super tubli punt ikkagi.

Lembit Kalter

 

21.septembril toimusid Võrus  E.Pütsepa Mälestusvõistlustel kreeka-rooma ja naistemaadluses.

Seekord oli eesti paremikule konkurentsi pakkumas ka Läti , Leedu ja Venemaa noorsportlased.
Väike-Maarja maadlusklubi saavutas järgmised kohad:

Anu-Liis                  Raudsepp          1.koht 
 Remo    Ojaste     2.koht
 Joel    Visnapuu   2.koht
 Siim  Meidla  5.koht
 Siim  Argos  12.koht
 Robin Mathias   Engaste  12. koht

 
 
                 
                        
                      
 

Vaata meid

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com