×

Hoiatus

JFolder::create: Kausta loomine ebaõnnestusPath: /home/la02

TERE TULEMAST  OSALEMA SARJAS “HARJUTA TERVISEKS”

 

Alates 2000. aastast on käivitunud rahvaspordiliikumine Harjuta Terviseks! Selle eesmärk on luua võimalikult paljudele erinevate vajadustega elanikegruppidele võimalusi mitmesuguste liikumisharrastustega tegelemiseks.

Igaüks, vanusest hoolimata, liigub kas jalgsi, rattaga või talvel suuskadega Väike-Maarjast umbes kolme kilomeetri kaugusele Ebavere tervisespordikeskusesse, paneb seal kirja oma nime ja kas jätkab siis sportimist Ebavere radadel või pöördub koju tagasi. Kord kuus teeb RSK Harjuta Terviseks! sarjast kokkuvõtte ja teadvustab sellest vallalehe kaudu kogu valla elanikkonda.

Talveperioodil registreerime ainult keskuse juures asuval stendil.

Osalemiseks pole vaja midagi muud teha, kui minna kohale, kas talvel suusatades, muul ajal kõndides, joostes või jalgrattaga.

Juhul kui külastad Ebaveret auto- või jalgrattaga on soliidne, et ennem Sa oma nime kirja ei pane kui oled harjutanud. Me peame arvestust mitu korda nädalas, kuus või aastas oled Sa sportimas käinud. Pärast 10 korda harjutamist saab osaleja 1 boonuspunkti omanikuks.

Kord kuus tehakse kokkuvõtteid.Oosalejad näevad tulemusi lisaks siinsele ka valla lehes ja valla kodulehel. Suurem kokkuvõtete tegemine toimub  aasta algul, kus loosi tahtel nii mitmeidki ootavad auhinnad.

HEAD HARJUTAMIST


Warning: include_once(/home/la02/23424952a/sport/tmp/sourcerer_php_60eaceef69fe1051e3a306aed90b5c65): failed to open stream: Permission denied in /data01/virt91171/domeenid/www.v-maarja.ee/htdocs/sport/plugins/system/sourcerer/src/Code.php on line 73

Warning: include_once(): Failed opening '/home/la02/23424952a/sport/tmp/sourcerer_php_60eaceef69fe1051e3a306aed90b5c65' for inclusion (include_path='.:') in /data01/virt91171/domeenid/www.v-maarja.ee/htdocs/sport/plugins/system/sourcerer/src/Code.php on line 73

Vaata meid

Lurich

Koostööpartnerid

logo vald     logo vireen 
 logo graanul      logo agro  

        

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com