Pandivere Rattasõit 2020 on selja taha jäänud.  Meil, korraldajatel, on siiani suunurgad kõrvuni ja pöidlad püsti.  Kui võistlusele eelneval päeval ladistas veel sadade liitrite kaupa vihma, tuul möllas  võistlustrassil ja korraldas sõna otseses mõttes korralikke sigadusi ( 9 murdunud puud), siis võistluspäeva varahommikul silmi avades ei uskunud ise ka, kui helde ikka võib see kõiksevägevam olla.

Sügav  kummardus ja suur, suur tänu kõigile, kes Pandivere Rattasõidu korraldamisele kaasa aitasid. Aitäh kõigile, kes kaasa mõelda ja plaani pidada aitasid. Aitäh julgestusmeeskonnale, super,  ei mingeid ebameeldivaid üllatusi trassil.  Aitäh kõigile, kes raja märkimisega tegelesid, tagasiside on olnud väga positiivne. Aitäh tüdrukutele, kes jootsid, jagasid auhindu ja medaleid,  julgustasid ja kaasa elasid. Aitäh fotograafidele, kes selle meeleoluka sündmuse pildile said, tänu kelledele veel palju hiljemgi kaunid hetked kättesaadavad on. Aitäh Urmasele ja Innale, kes mitu aega enne võistlust palehigis rabasid, et võistlustrass Ebavere radadel  mõnus ja turvaline oleks. Aitäh Väike-Maarja päästekoolile, kes meid oma territooriumile lubas, tänu teile oli rajal ka ahaa hetk ja avastamisrõõm, mis sest, et tõenäoliselt vähemalt pooled ei pannud lennukit tähelegi:)

Suur, suur aitäh kõigile toetajatele, kes Pandivere Rattasõidu korraldamisele õla alla panid. Täname Soudal AS, Baltic Agro, Ilves Transport OÜ, AS Graanul Invest, Antaares AS, BGM Ehitus OÜ, Puhastusexpert OÜ, Kaarma KT AS, Talukartul TÜ, Rattabaas, Skuba Eesti OÜ.

 

Aitäh, aitäh, aitäh!

Rahvasõidu ja põhisõidu tulemused sportos.eu leheküljel:
https://www.sportos.eu/ee/et/pandivere-rattasoit/

Nelson Timing kodulehel tulemused koos lastesõiduga 1.2

http://nelson.racetecresults.com/results.aspx?CId=16267&RId=6016&fbclid=IwAR0NyormPaPKajAOqk9Jwl7gTZFPsLLaSDh_hg9dpvJJh7gRfin5_c3-4qs

 Pildigaleriid

Virumaa Teataja/ Riho Lüüs fotod

https://virumaateataja.postimees.ee/7016482/pandivere-rattasoit-toi-kokku-paarsada-pedaalijat?fbclid=IwAR07W703Fe-0lc_nYxCh2Wk3uKW9PF_mejTJI0sN545_8bfl-B73Oc7Kuyg

Erki Mental

https://mega.nz/folder/nYJzWI5Q#mvfmHj7FXX-y6jX8pjpgqA

Ootame Teid aasta pärast tagasi, samas kohas!

Kalle ja Jane

 

Vaata meid

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com