Liikumissari „Seriaalivaba õhtu“ 1. etapp toimus 15. oktoobril Ebavere terviseradadel.  Start oli plaanitud avatud stardina kella 18.00-19.00ni, et igaüks  saaks tulla just talle sobival ajal. Kella kuueks oli Ebaverre kogunenud oodatust palju rohkem osalejaid, mis valmistas korraldajatele suurt rõõmu.Märkimisväärse panuse andis Väike-Maarja Gümnaasiumi õpetajaskond, kes oli esindatud 23 inimesega. Kokku osales jooksmises/kõndimises 65 tublit, kes olid otsustanud seriaali vaatamise asemel metsa värsket õhku nautida .

Osaleda said kõik, nii väikesed kui suured. Lapsi läks rajale 18. Nooremad jooksid kilomeetrit ja pisut vanemad kahte kilomeetrit, kõige väiksemad (sünniaastaga 2009 ja nooremad) läbisid kolmesaja meetrise raja, mis kulges ümber Ebavere tervisekeskuse. Täiskasvanud võisid valida, kas võistelda või läbida distants harrastajate klassis omas tempos kulgedes. Kui esimesed startijad  finišeerisid veel valges, siis need, kes alles enne kella seitset minna said, said nautida tulede valget sügisest metsa. Igatahes tulid metsast välja ainult rõõmsad ja väga rõõmsad näod ja leiti, et üheskoos on ikka lõbusam.

Järgmine etapp saab toimuma 19. novembril. Info järgmise etapi kohta avaldatakse 2. novembriks.

1. etapi tulemused

NB!  Harrastajate tulemused on küll ajalises järjekorras ent ei moodusta pingerida.Pigem saab infot läbitud teele kulunud ajast, et siis järgmine kord graafikus püsida või siis hoopis ennast ületada.

 

Vaata meid

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com