Üritus

Pealkiri:
Spordihoone 12 sünnipäevaturniir võrkpallis
Kalender:
Kuupäev:
28.09.2019 11:00 - 17:00

Üritusest täpsemalt

VÄIKE-MAARJA SPORDIHOONE 12. SÜNNIPÄEVATURNIIR VÕRKPALLIS

JUHEND

I EESMÄRK

1.Populariseerida võrkpallimängu vallas ning maakonnas.

2.Selgitada Väike-Maarja Spordihoone 2019.a. turniiri võitjad nii naiste kui meeste arvestuses.

II KORRALDAMINE

Võistluste korraldaja on Väike-Maarja Spordihoone. Võistluste peakohtunik on Tarmo Rebane.

III AEG JA KOHT

Võistlused toimuvad 28.09. 2019. algusega kell 11.00 Väike-Maarja Spordihoones

IV OSAVÕTJAD

Võistlustest võivad osa võtta n.n. rahvaliiga tasemel mängivad võistkonnad. Võistkonnas ei ole lubatud mängida Meistriliiga mängijatel.  Võistkonnas 7 mängijat ( st. medaleid arvestatakse 7-le) Eelregistreerimine teha meiliaadressil:

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

V VÕISTLUSSÜSTEEM

Mängitakse turniirisüsteemis kolm geimi, iga võidetud geim annab punkti. Surnud ringi puhul loetakse kokku omavahelise mängu võidetud punktid, kui need on võrdsed, siis võitja on see, kes on omavahelises mängus vähem punkte vastasele andnud. Kui ka see on võrdne loetakse kokku kõikides mängudes võidetud punktid (suurem arv võidab), selle võrdsuse korral kõikides mängudes vastasele antud punktid (väiksem arv võidab).

Mängu lauakohtunikuks on järgmise mängu võistkonna liige.

VI MAJANDAMINE

Iga võistkonna osalustasu on 100 eurot võistkonna kohta. Seda raha kasutatakse auhindade ostmiseks ja õhtusöögi eest tasumiseks.

VII AUTASUSTAMINE

Võitnud võistkondi autasustatakse rändkarika ja medalitega. Järgnevatele kohtadele platseerunud võistkondi autasustatakse väikeste üllatusauhindadega. Eriauhinna saavad parim mees- ja naisvõistleja. Võistkond, kes võidab kolm aastat järjest, või viis aastat vaheldumisi, saab karika endale.

VIII ÜLDISELT

Mängitakse Eestis ametlikult kasutusel olevate võistluspallidega, (kooskõla puudumisel otsustab palli valiku loos). Kõik juhendis määratlemata või vaidlusalased küsimused lahendab peakohtunik. Mängitakse vastavalt rahvusvahelistele võistlusmäärustele .

Vaata meid

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com