Üritus

Pealkiri:
Jõulumitmevõistlus
Kalender:
Kuupäev:
25.12.2017 14:00 - 17:00

Üritusest täpsemalt

JÕULUMITMEVÕISTLUSE JUHEND


 1. Eesmärk

Pakkuda spordisõpradele võimalusi tunda rõõmu liikumisest, selgitada välja kõige osavamad jõuludeaegsed spordisõbrad Väike-Maarjas ning vähendada söögilaudade järelmõjusid kehakaalule.

 1. Aeg ja koht

Võistlused toimuvad 25.detsember 2017. aastal kell 12.00 Väike-Maarja spordihoones.

III. Osavõtjad

Heas tujus olevad spordisõbrad (heas tujus - on ilma jutumärkideta). Riietus sportlik-casual. Iga osavõtja vastutab oma tervisliku seisundi eest ise.

 1. Korraldamine ja läbiviimine

Spordivahenditega kindlustab läbiviija. Korraldaja eeldab osavõtjatelt fair-play võistlemise põhimõtteid.

 1. Individuaalse paremusjärjestuse selgitamine

Võistlejate lõplik paremusjärjestus selgitatakse üksikalade kohapunktide summeerimise teel.
Võitjaks osutub kümne alaga kõige suurema punktisumma kogunud võistleja.

Võrdsete punktide korral koondarvestuses otsustab suurem paremate kohtade arv üksikaladel. Juhul kui see ei võimalda paremust välja selgitada, siis sooritatakse korvpalli vabaviskeid (5 viset ja vajadusel edasi ühe viske haaval).

Üksikaladel võrdse tulemuse saavutanute võistlejate järjestus selgitatakse välja võistlejate vanust arvestades ehk väärikamas eas võistleja paigutatakse üksikala sama punktisumma või võistlusaja korral ettepoole. Neidude ja noormeeste võrdse tulemuse saavutanud üksikaladel paigutatakse kõigepealt ettepoole väärikamas vanuses potentsiaalsed kleidi- ja seelikukandjad (ei kohaldu šoti juurtega meestele).

Punkte antakse alljärgnevalt: I koht – 20 p. II koht – 18 p. III koht – 16 p. IV koht – 15 p. V-koht-14 p. VI koht -13 p. VII koht- 12 p. VIII koht-11 p. IX koht-10 p. X-koht-9 p. XI koht-8 p. XII koht- 7 p. XIII koht-6 p. XIV- 5 p. XV koht ja edasi saavad 4 p.      
Igast alast osavõtt annab täiendavalt 1 osavõtupunkti. Neiud ja mehed võistlevad koos, kuid neiude lõpp-tulemus selgitatakse välja eraldi punktide summana vastavalt nende kohtadele üldises järjestuses.

 1. Autasustamine

I–III kohale tulnud meesvõistlejaid ja naisvõistlejaid autasutakse diplomi ning meenetega.

VII. Majandamine ja autasustamine

Osalejatel ja pealtvaatajatel on võimalus võtta kaasa oma meeneid ja auhindu. Osalejatel on võimalus tasuda registreerimismaks 2 eurot (saab maksta kohapeal) või välja panna enda poolt autasuks välja väike meene (võib leida enda „sahtlipõhjast“ midagi huvitavat). Alla 16 aasta vanused osalejad on tasuta. Nii registreerimismaks kui meened lähevad autasudeks. Hilisematel registreerijatel (ehk peale 24.12 kell 12.00) on võistlustel osalemiseks vaja tasuda 4 eurot või panna välja enda poolt veidi toekam meene.

 1. Registreerimine

Eelnev teatamine on vajalik võistluse paremaks korraldamiseks. Oma osalusest palume teatada vähemalt 24.12 kell 12.00 (nimi, sünniaeg). Registreerimine e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või Jane Kool tel 518 4071

Info spordialade kohta:

 1. Klassikaline noolevise. Igal võistlejal 10 viset 3 m distantsilt. Märklauast väljakukkunud nool visatakse uuesti. Kui visatakse märklauast mööda, siis seda noolt uuesti ei visata ning möödaviskaja korvab remondiga seotud kulud. Paremusjärjestuse määrab enim kogutud punktide arv.
 2. Korvpalli visked. Paremuse määrab 5 x 5 viskest saavutatud tabamuste arv. Visked sooritatakse mahamärgitud kohtadest ning osaleja poolt ise valitud järjekorras. Viskekohad võivad anda punkte erinevalt (näit: mahamärgitud tabamine kolmepunkti joone tagant 3 punkti, korvi alt 1 punkt jms). Paremusjärjestuse määrab enim kogutud punktide arv.
 3. Õngitsemine. Etteantud aja jooksul tuleb „veest“ õnge otsa haakida õige tekstiga klotsid. Mis teemalised klotsid on, saab teada vahetult enne õngitsemist. Õiged vastused teatab kohtunik võistluse lõpus.
 1. Jalgpalliga triblamine. Rada koosneb 6 väravast. Jalgpalliga triblades liigub mängija väravast väravani, pall peab läbima kõiki 6 väravat. Paremusjärjestuse määrab parim aeg.
 2. Raskuse hoidmine sirgetel kätel. Sooritatakse kasti hoidmist sirgetel kätel (mis on ette sirutatud) aja peale. Selg toetub vastu seina. Raskused ei tohi langeda õlast allapoole. Küünarnukist käsi kõverdada ei tohi. Vähemalt teise hoiatuse peale läheb aeg kinni. Paremusjärjestuse määrab parim aeg.
 3. Kainus on voorus. Alkoprillidega etteantud teekonna läbimine erinevaid ülesandeid täites. Paremusjärjestuse määrab parim aeg
 4. Sõudeergomeeter. Läbitakse 500 meetrit sõudeergomeetriga. Paremusjärjestuse määrab parim aeg.
 5. Shrek soos. Soo ületaja saab 3 kummiketast, mida vaheldumisi enda ette asetades ja nendele astudes  läbitakse teekond tähisest tähiseni ja tagasi. Paremusjärjestuse määrab parim aeg
 1. Piljard. Võimalikult vähest löökide arvuga on vaja aukudeni juhatada 3 kuuli. Kui oma kuul enne sisse läheb, tõstetakse karistuseks 1 kuul peale tagasi. Kui viimase kuuli järel läheb auku ka oma kuul, siis läheb kirja 1 lisa karistuslöök. Paremusjärjestuse määrab löökide+ karistuslöökide arv. Mida vähem, seda parem
 1. Fat-bike . Võimalikult kiiresti ja puhtalt tuleb läbida etteantud Iga eksimus( maha aetud tähis, üle joone sõit) toob kaasa 5 karistussekundit. Paremusjärjestuse määrab parim aeg.

Muu info Kes kahtleb või kõhkleb, palun helista! Väike-Maarja spordihoone - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või Jane Kool tel 518 4071

Ootame kõiki spordihuvilisi olenemata soost, vanusest ja kehakaalust.

Vaata meid

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com