Selgitame välja valla 2016. spordiaasta parimad!

Avalik hääletus on avatud jaanuari 3 esimest nädalat. Nominentide poolt saab hääle anda Väike-Maarja spordikeskuse kodulehel, Väike-Maarja spordihoone Facebooki lehel või saata kirjalikult e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Parimateks valituid autasustatakse Väike-Maarja valla Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulikul aktusel meenega ja nime kandmisega spordiaasta tegijate raamatusse.

Info: spordikeskuse juhataja Jane Kool, tel 518 4071

NOMINENDID ON:

 

AASTA SPORTLIK NEIU

Nimi Tulemused

JONETE VISNAPUU

Simuna kool

 

Eesti Meistrivõistlused naistemaadluses õpilastele                   3.koht

Eesti Meistrivõistlused  Sumos vanuserühm kuni 14a               2.koht

Eesti Meistrivõistlused  Sumos  vanuserühm kuni 16 a             3.koht

Euroopa Meistrivõistlused Sumos vanuserühm kuni 14a         3.koht

Euroopa Meistrivõistlused Sumos vanuserühm kuni 16 a        3.koht

MARIA LIIS ALT

VMG

10 parimat tulemust:

Baltimaade meister duatlonis

Eesti MV II koht duatlonis

 Eesti KV II koht duatlonis

Tabasalu duatloni I koht

Riia triatloni 5.koht

Paide-Türi rahva jooks, 2 km I koht

Simuna-Laekvere jooksu  I koht 10 km jooksus kuni 16-aastaste tüdrukute vanuseklassis

Väike-Maarja valla meister suusatamises

Jõulumäe talveduatloni I koht

Swedbanki suusasarjas Pannjärve etapil suusakrossis 7.koht

Maria Liis on osalenud 2016 aastal  49 võistlusel (15 suusavõistlust, 16 jooksuvõistlust, 6 duatloni, 6 triatloni 6 muud võistlust), nendest 29 korral on pääsenud pjedestaalile. Tulemuse on kirja saanud  9 sarjas erinevatel spordialadel.

Maria Liis on 2016 aastal osalenud ka 6-s spordilaagris. Meele tegi rõõmsaks kutse Eesti Tratloni Liidult Eesti koondise kanditaatide laagrisse, kus Maria Liis osales kõige noorema osalejana juunis 2016, nädalane laager toimus Võrus

Lisaks:

Seriaalivaba õhtu võitja

Ambla seeriavõistluse (suusatamine) III koht- sarjas oli 4 võistlust, kohad seal 2-4.koht

Lääne-Virumaa 4-5.klassid murdmaasuusatamine II koht

Tamsalu suusatalv sarjas 5.koht

Vallimäe jooks II koht

Koeru seeriajooks I koht, võitis kõik 4 etappi

Tehvandi mäejooks II koht

Tõrva kevadduatlon I koht

Narva Energiajooks kuni 17-aastates tüdrukutes 12.koht

Valga Helen triatlon 4.koht

Elva jooksusarja I koht, kolm etappi, kahel I koht, ühel II koht

Elva jooksusarjas 11-13 aastastes kahel korral II koht

Tartu Mill triatlon 6.koht

Eesti MV triatlonis 6.koht

Elva linnatriatlon 4.koht

Tõrva maanteetriatlon 5.koht

Panevezys duatlon II koht

ReinPauli maastikujooksu I koht

BIRGIT TOMING

Simuna Kool

6. Tartu Rull (Põhja-Euroopa suurim siserulluisuvõistlus) sprint N15 5. koht

Uusmaa rullituur:

Metek Tabasalu Rulluisumaraton   20 km  N14  5. koht

EMV /Pärnu Rulluisumaraton 21,2 km N 14 2. koht

Kalevipoja Rulluisumaraton 10 km N14 6. koht

Tallinna Rulluisumaraton 20,3 km N 14 7 koht

Lääne-Virumaa lahtised MV jun 9 km N18 3. koht/ Lääne-Virumaa MV  2. koht

Ida-Virumaa argipäeva rulliõhtud:

Mäetaguse 2 km N15 1. koht

Pannjärve  2 km  N15 3. koht

Mäetaguse 2 km N15 3. koht

Pannjärve teatevõistlus N15 1. koht

Jurmala rulluisufestival 9 km N15 8. koht võistkondlikult 2. koht

Narva Rullisõit 4 km N15 2. koht

Tartu Rulluisusprint N-9koht

10. Tartu Rulluisumaratoni 10 km N17- 3 koht.

AASTA SPORTLIK NOORMEES

KRISTJAN JAAGO

Simuna kool

 

Eesti Meistrivõistlused Sumos  kuni 12.aastased     1.koht

Eesti Meistrivõistlused Sumos  kuni 14.aastased     2.koht

Euroopa Meistrivõistlused Sumos kuni 12.a   3.koht

Euroopa Meistrivõistlused Sumos kuni 14.a     3.koht

Eesti Meistrivõistlused õpilastele vabamaadluses   2.koht

ANDRIS PENT

Audentese

 

Eesti Meistrivõistlused kadettidele vabamaadlus    3.koht

Eesti Meistrivõistlused kadettidele kreeka-rooma maadluses   3.koht

Eesti Meistrivõistlused sangpommis   1.koht

Rahvusvahelised maadlusvõistlused kreeka-rooma maadluses Leedus  2. koht

TAIR STALBERG

 

EMV Trekisõit M Sprint 2. koht

EMV Trekisõit M 4 km meeskondlik jälitussõit 2. koht

EMV Trekisõit Meeskondlik sprint 1. koht

EMV Trekisõit M Omnium(trekialade mitmevõistlus) 1. koht

19. Tartu Rattamaraton  89 km 16. koht

Põleva Kivi Rattamaraton 59 km  29. koht

Actual Print 16. Rakke Rattamaraton 48 km 13. koht

Raplamaa Rattamaraton 62 km 142. koht

18. Rõuge Rattamaraton 43. km 5. koht

35. Tartu Rattaralli 135 km 25. koht

3. Kuusalu Rentland Rattamaraton 15. koht

MARTI ALT

RRG

kokku on osalenud 23 individuaalvõistlusel + korvpall. Paremad tulemused:

Eesti KV duatlonis III koht

Meie Liigume triatloni sarja I koht

Tõrva duatlon III koht

Eesti MV duatlonis 5.koht

Ebavere Kange triatlon I koht

Kuremaa Triatlon I koht

Valga Helen triatlon III koht

Rõuge triatlon 5.koht

Tõrva triatöon 5.koht

Eesti KV triatlonis 5.koht

Narva Energiajooks 7 km, oma vanuseklassis III koht

Rakvere rattamaraton II koht

STEN SAAREMÄEL

VMG

Euroopa MV U-18  B divisjon 7. koht

Eesti MV U-18 3. koht

AASTA NAISSPORTLANE

REGINA SIKK

2016 Eesti meistrivõistlused sisesõudmise pikamaa distantsil N30+  1. koht

Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Telia sisesõudesarja IV etap NV27-35  1. koht

ALFA 2016 Telia sisesõudesarja III etapp MW27-35  4. koht

"Tõmba, Jüri! 2016"  N  2. koht

 Pärnumaa lahtised meistrivõistlused sisesõudmises EMT-Elion sisesõudesarja II etapp NV27-35 1. koht

GEIDI KRUUSMANN

Tamsalu suusatalv N35 2.koht

Ambla suusasari N 1.koht

32. Viru Maraton  N 7. koht

Paide-Türi basseinitriatlon N35 1.koht

Saalihoki Naiste Esiliiga Jõgeva naiskonnas 3.koht

Kuusalu rattaralli N30 2.koht

IV Jõgeva Rattaralli  N 3. koht

Tamsalu basseinitriatlon N 2.koht

35. Tartu Rattaralli,         56km  N35 3.koht

Metek Tabasalu Rullimaraton N 7. koht

Kuusalu basseinitriatlon N 1.koht

Türi paaris temposõit maanterattal SP 2.koht

Valga-Valka Helen Triathlon NH 1.koht

Viljandi triatlon NH 1.koht

Lähte maastikutriatlon N35 2.koht

Tartu Mill Triathlon,        Igamehetriatlon (25.5 km) NH 3.koht

Pärnu rulluisumaraton N 8.koht

Elva Linnatriatlon Rahvadistants (12.25 km) NH 2.koht

Rava triatlon N35 1.koht

Ebavere Kange triatlon  N 2. koht

Pandivere rattaralli N30 1.koht

Tartu rulluisusprint NH 3.koht

Tartu rulluisumaraton N35 4.koht

Tallinna rulluisumaraton N 8.koht

19. Tartu Rattamaraton  40 km N35 9.koht

Türi-Paide basseinitriatlon N35 1.koht

Reinpauli sügisjooks 5 km N 3. koht

AASTA MEESSPORTLANE

KALLE PIIRIOJA

Osalenud 14 rattamaratonil

Elva Rattamaraton   50 km   17/137   koht

Kuusalu Rentland Rattamaraton 47. koht

Vooremäe Rattamaraton 34 km 19. koht

Lähte Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi Rattamaraton    30 km 28. koht

Actual Print 16. Rakke Rattamaraton 48 km  21/129. koht

Põleva Kivi Rattamaraton 39 km 11. koht

Jõulumäe Rattamaraton 20. koht

Kalevipoja Rattamaraton 84. koht

19. Tartu Rattamaraton 89 km 916. koht

2. Valgehobusemäe Rattamaraton       3/12 . koht

Sisesõudmine

„Tõmba Jüri M 40+  2. koht

ALFA M 43-49  5. koht

Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Telia sisesõudesarja IV etapp M 43-49 3. koht

Kokkuvõttes Telia sisesõudesarja 2. koht

Järva-Jaani lahtised MV-sed sõudeergomeetritel M 40 + 1000 m 2. koht

2016 Eesti meistrivõistlused sisesõudmise pikamaa distantsil 6000 m 3. koht

Järva-Jaani 1. Rattaralli M 40+ 3. koht

Valdade suvemängud 2016 Väike-Maarja võistkonnas köieveo meeskonna 2. koht

IVAR VAAB

1. EMV (Eesti meistrivõistlus) Talikross 1. koht M-Sport

2. EMV maastikurattakrossi 1. koht M-sport

3. EMV maastikuratta teatekrossi 2. koht M-Eliit

4. Eesti maastikuratta sarja Rõuge maraton 6 koht

5. Eesti maastikuratta sarja Rakke maraton 6 koht

6.  Eesti maastikuratta sarja kokkuvõtte 6. koht

7. Aasta parim M-Sport rattur ( EJL poolt )

Lisaks:

19. Tartu Rattamaraton 89 km 35. koht                   

Kalevipoja Rattamaraton 14. koht

19. Tallinna Rattamaraton 47 km 6. koht       

Jõulumäe Rattamaraton 38. koht                 

17. Otepää Rattamaraton 49 km 7. koht                  

Põleva Kivi Rattamaraton 59 km 21. koht                                         

Raplamaa Rattamaraton 62 km 81. koht                 

14. Rakvere Rattamaraton 48 km 7. koht                                        

Lähte Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi Rattamaraton    66 km 17. koht             

2. Alutaguse Rattamaraton 46 km 26. koht              

Vooremäe Rattamaraton 62 km 21. koht                 

16. Mulgi Rattamaraton 50 km 6. koht                     

3. Kuusalu Rentland Rattamaraton   27. koht                      

16. Elva Rattamaraton 50 km 6. koht           

II Kõlleste rattamaraton-Allan Oras Cup 2016 55 km 12. koht       

AASTA SPORTLIK VETERAN

VÄINO STOLTSEN

Eesti karikavõistlused võrkpallis vanuseklass 60+ Tartu võistkonna koosseisus 2.koht.

Pärnu lahtised meistrivõistlused sisesõudmises 1000m. 60+.3.koht

"Tõmba Jüri" Jüris sisesõudmine 1000m. 50+.3.koht

Ravusvaheline sisesõudmine ALFA Tallinnas 1000m 60+.. 5.koht

Eesti MV sisesõudmises 2000m. 3.koht.

Eesti MV sisesõudmises pikamaa distantsil 6000m 60+    2.koht

Eesti lahtised meistrivõistlused sangpommi pika tsükli tõukamises 16kg. 50 korda 2.koht.

Eesti MV sangpommi kahevõistluses Järva-Jaanis vanuseklass 60+   3.koht

Eesti MV sulgpallis seenioridele 60+ üksikmäng 2.koht.

Eesti MV rannavõrkpallis paarismäng 60+ 3.koht.

Eesti MV rannavolle paarismäng 65+   3.koht

Eesti MV seenioride tennises 65+ 8.koht

Eesti seenioride sportmängud kergejõustikus,60+ kuul,ketas 8.koht,oda 5.koht

Valdade suvemängud kergejõustikus kuul 10. koht, ketas 9. koht, oda 7. koht vanuseklassis MV II

Lääne-Virumaa MV sulgpallis üksikmäng 4.koht ja paarismäng 4.koht.

Lääne-Virumaa MV tennises seenioridele  60+   2.koht  

Lääne-Virumaa MV võrkpallis45+ 5.koht.

Kadrina lauatennise 4.etapp 17.koht.

Kadrina lauatennise 5.etapp 15.koht.

Rakvere linna pidupäeva turniir tennises paarismäng 4.koht.

Ebavere Kange triatlon lühem distants 17.koht

Paide "Sügisturniir" võrkpallis "Võsu Volle" koosseisus 55+    3.koht

V-Maarja "FUC CUP"sisejalgpallis 6.koht.
Valla MV 2016 sulgpallis 9.koht.

Valla MV tennises 2016 meeste üksikmäng 3.koht

Valla meistrivõistlused lauatennises 2016 5. koht

INDREK KESKÜLA

19. Tartu Rattamaraton 89 km 752. koht

35. Tartu Rattaralli 135 km 675.koht

24. valdade mängud , kuulitõuge, 4. koht, odavise 2. koht, kettaheide 6. koht,

Eesti valdade suvemängudel 2016 Vändras juhtide võistluse võitja.

21. Eesti omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlus 3. koht

Eesti GP-sarja viies etapp, 3. liiga Indrek Kesküla / Arne Võidula. 1. koht

Maakonna meister 2016 sulgpallis

Ebavere Kange triatlon 2016 1. koht

Osales valla meistrivõistlustel laskmises, lauatennises, sulgpallis võitja, suusatamises meesveteranide teine, tennises teine.

Sportlik vallavanem, kes käib suvel tööl jalgrattaga

JAAN MIGLAI

ALFA 2016  (EMT_Elion Sisesõudesari  III etapp) M 60+  4. koht

Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Telia sisesõudesarja IV etapp M 60+ 2. koht

Kokkuvõttes Telia sisesõudesarja 2. koht

Järva-Jaani lahtised MV-sed sõudeergomeetritel M 40 + 1000 m 3. koht

2016 Eesti meistrivõistlused sisesõudmise pikamaa distantsil 6000 m 1. koht

 AASTA VÕISTKOND

KÖIEVEO MEESKOND

2016 Vändras, valdade suvemängudel köieveos 2. koht.

2015 Kuressaares 3.  koht.

2014Kosel 2. koht.

2013 Karksi-Nuias 5. koht

2012 Paikusel 3. koht

Pean lisama, et meeskonna liikmed on kõik samad, kes on rõõmuga esindanud Väike-Maarja valda.

Argo Aonurm, Priit Beljaev, Sten Karro, Andres Kruusamägi, Kalle Piirioja, Kalev Õim ja kapten Aare Prants.

VÄIKE-MAARJA PÄÄSTEKOOLI

VÕISTKOND

Ekke Lõhmus, Livar Liblik, Tõnis Uueküla, Indrek Aksel, Mihkel Mager, Madis Šumanov,

Olev Soolep, Mikko Virkala, Argo Höövelson, Rivo Täheste, Algis Liblik, Sven Pugonen, Artur Kusnerov, Rauno Tikko

- Väike-Maarja Päästekool on mänginud juba 11 hooaega Lääne-Virumaa korvpalliliigas! Maakonna tei-

sest liigast alustades ning võites nii teise kui ka esiliiga on tõustud maakonna kõrgemaisse, meistriliigasse.

- Viimasel kolmel aastal on tuldud maakonna meistriks, mida ei ole 1994. aastast mängitavas liigas, ajaloo jooksul suutnud keegi varasematest meeskondadest (kolmel korral järjest)! Karikasarjas jõuti juba teist aastat samuti finaali.

- Üldse on maakonna meistritiitel korvpallis 22 aastase ajaloo jooksul tulnud Väike-Maarjasse 14 korral! Ja viimased kümme aastat on valitsenud ainult Väike-Maarja valla korvpallimeeskond.

AASTA SPORTLIK PEREKOND

PEREKOND ALT

MARIA LIIS

MARTTI

HELGE

SIRJE

-          Maria Liis on osalenud 49 võistlusel, nendest 29 korral on pääsenud pjedestaalile. Tulemus kirjas 9 sarjas

-          Marti on osalenud 23 individuaalvõistlusel (jooks, ratas, tratlon, duatlon), lisaks korvpallivõistlused ja koolivõistlused. Parimaks tulemuseks on Eesti KV III koht duatlonis

-          Helge osalenud  12 võistlusel (jooks, suusatamine, duatlon)

-          Vanaema Sirje on kaasas käinud, osalenud ja tulemuse kirja saanud 7 võistlusel kepikõnniga

2014 aasta suvel osales Maria Liis esimest korda triatlonil, seejärel sai tehtud otsus hakata 2015 aasta suveks treenima. 2015 aastal osales Maria Liis enamus tratlonidel ja duatlonidel, lisaks jooksu- ja suusavõistlused.  2015 proovis õe eeskujul ka vend Marti esimest korda tratloni ja duatloni, aprillis 2016 osales Marti Hispaanias triatloni laagris ja seejärel sündis ka Marti otsus pühenduda triatlonidele ja duatlonidele. 2016 aasta alguses mõtles pereema Helge, et peaks hakkama ka osalema võistlustel, nagunii saab ju lastega kaasas käia ja hea oleks kui oleks eesmärk, mis sunniks regulaarselt renni tegema- kehakaal püsib korras ja enesetunne parem. Esmalt käik spordiarsti juurde ja seejärel juba treeningud ning 2016 sai osaletud mitmetel duatlonidel ja jooksudel. Kuna vanaema Sirje on usin kepikõndija, siis võistlustel, kus kepikõnd kavas, oli veel üks osaleja juures. Nii on saanud koos paljudel võistlustel käia ja need päevad on olnud täis rõõmu ja koos tegutsemise naudingut. Seda kõike tänu spordile!

IRA ja BRUNO MÜNTER

Ira

Tartu Kevadjooks   10km    N55  7.koht

IV Rapla Selveri Suurjooks 10km   N55    8.koht

Narva Energiajooks  21,1km   N55  6.koht

Peterburi „Ergo White Nights Run”  10 km    N   

3. Mayeri Suvejooks ümber Saadjärve 16,9km N50   10.koht

Eesti Ööjooks 21,1km   N55    8.koht

Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks 10km   N55  9.koht

SEB Tallinna Maraton     21,1km   N55  22.koht

Pirita Sügisjooks  6km   N50  5.koht

5. Tartu Linnamaraton  10km  N55   5.koht

35. Paide-Türi Rahvajooks 13,6km  N50  10.koht

61.Viljandi Linnajooks  10,4km  N55  2.koht

Reinpauli Sügisjooks  2,5km  N  9.koht

Marathon100 Virtuaaljooksudel osalemine  2x5km ja 10km

Kokku võistlustel joostud  183 km                 

Bruno

Suusatamine

18.Tamsalu-Neeruti Maraton  M50   16.koht

18.Tallinna Suusamaraton     M50   13.koht

42.Haanja Maraton  M50   12.koht

Valla MV suusatamises   MV    4. koht

Jooksud

Tartu Kevadjooks  10km  M60   7.koht

IV Rapla Selveri Suurjooks 10km   M60     11.koht

Narva Energiajooks 21,1km   M60     7.koht

26.Peterburi Maraton 42,2km   M60     54.koht

3. Mayeri Suvejooks ümber Saadjärve 16,9km M60     8.koht

Eesti Ööjooks    21,1km   M60      8.koht

Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks 10km   M60     21.koht

SEB Tallinna Maraton  42,2km  M60      25.koht

Pirita Sügisjooks         6km    M60      6.koht

5. Tartu Linnamaraton  10km  M60      3.koht

35. Paide-Türi Rahvajooks 13,6km M50      23.koht

61. Viljandi Linnajooks  10,4km  M60     6.koht

Reinpauli Sügisjooks 5km  22.koht

Marathon100 Virtuaaljooksudel osalemine  5km ja 10km

Kokku võistlustel joostud  234 km

„Seriaalivaba õhtu“ M50     1. koht

PEREKOND OJASAAR

TAUNO

MAIE

TANEL

MATTIAS

Tauno

32. Viru Maraton 42 km 222.koht

18.Tallinna Suusamaraton 38 km 179. koht

42. Haanja Maraton 42 km  165. koht

18. Alutaguse Maraton 42 km 189.koht

11. Võhandu maraton 100 km  420. koht

34. Tartu jooksumaraton 23 km 1249. koht  

Riia maraton   42 km  4:39:35

35. Tartu rattaralli   56 km  1053. koht 

Simuna-Laekvere jooks  10 km  M 30-44 15. koht

PärnumaaVõidupüha maraton  42 km  144. koht   

Tartu Mill triatlon       94. koht     

Viking Line Südasuve Maraton  21 km  146. koht     

Ebavere Kange triatlon 16. koht       

Eesti Ööjooks  21 km  715. koht     

10. Tartu Rulluisumaraton  21 km  M 40 20. koht

SEB Tallinna maraton   42 km    1306. koht   

19. Tartu rattamaraton  40 km  931. koht     

5.Tartu linnamaraton 42 km  367. koht     

ReinPauli jooks  10 km 16. koht

Ööjooksumaraton  42 km  5:24:47

Osalesin seriaalivabadel õhtutel

Maie

42.Haanja maraton    22 km N 11. koht

11.Võhandu maraton 100 km 420. koht

34.Tartu jooksumaraton 10 km 776. koht

Riia maraton   10 km  1:03:27

Simuna-Laekvere jooks  10 km  N35+ 7. koht

Viking Line Südasuve Maraton  21 km  215. koht

Ebavere kange triatlon  NV   3. koht

Eesti Ööjooks  10 km  1128. koht

10. Tartu Rulluisumaraton  21 km     N 40 12. koht 

SEB Tallinna maraton  21 km  2806. koht

5.Tartu linnamaraton 10 km  668. koht

Ööjooksumaraton       14 km  1:01:46

Tanel

Simuna-Laekvere jooks 10 km  M-16   11. koht

Ebavere kange triatlon P 15-17   2. koht

5. Tartu Linnamaraton   704. koht

Mattias

Simuna-Laekvere jooksu       lastejooks

Ebavere kange triatlon           triatlon            P-14  14. koht

Väikelaste kergejõustikupäev

Tartu linnamaratoni lastejooks

Simuna kihelkonna koolide krossijooks

Mattias käib Simunas jalgpallitrennis

AASTA SPORDIEDENDAJA

Ebavere Kange team

Andri Part, Jaanus Valk, Urmo Väizanen

0.  juulil  toimus  XVI  Ebavere  Kange  triatlon.  See-

kordne võistlus tõi läbi aegade osalejate rekordi, kokku

oli  stardis  134  triatlonisti.  Kuuendat  aastat  Ebavere 

Kange triatlonit korraldanud Andri Part, Jaanus Valk ja

Urmo Väizanen said korraldamisega taas väga edukalt

hakkama. Korraldajate heas koostöös toetajate, osale-

jate  ja  publikuga  jõuti  ühiselt  väga  hästi  õnnestunud 

ürituseni.

 

 

Vaata meid

Kujundus JSN