Spordikalender

loader

Väike-Maarja Spordihoone

Pikk 1, 46202 Väike-Maarja
tel 5146776
Juhataja - Jane Kool - tel. 5184071
spordikeskus (ät) v-maarja.ee

valla rahvaspordiklubi

Väike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi (RSK) asutati 07.10.99.a. Rahvaspordiklubi on mittetulundusühing, kes on lepingu alusel võtnud enda kanda valla spordielu korraldamise.

Ebavere spordikeskus

Ebavere Tervisespordikeskus 46209 Ebavere küla,
Väike-Maarja vald, Lääne–Virumaa
Inna Maršalova administraator 56 561 865
Urmas Kullas rajameister 51 532 39
info (ät) ebaverekeskus.ee

Valla parima sportlase kandidaadiks võib olla isik, kes on sündinud, töötab, elab või õpib üldhariduskoolis Väike-Maarja vallas või kuulub mõnda valla spordiklubisse. Ettepanekuid aasta parimate kohta võivad konkursile esitada kõik valla füüsilised ja juriidilised isikud.

Kandidaate saab esitada 31. detsembrini e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ettepanek tuleb esitada kirjalikult koos kandidaadi nime, sünniaja, 2018. aasta jooksul saavutatud sportlike tulemuste (võib lisada viidetena) ja esitaja kontaktandmetega. Lisaks palume esitada fotofail, mis võimaldaks vajadusel paberfoto trükkida (koos pildi autoriga, võib lisada viidetena). Võimalusel esitada kandidaadi kontaktid. Palume esitada ka põhjendus kandidaadi esitamiseks, mida kasutatakse parimate sportlaste autasustamisel.

Aasta parima tiitli eesmärk on väärtustada sporti ja avaldada tunnustust isikutele, kelle saavutused, töö ja isiklik eeskuju on oluliselt kaasa aidanud paikkonna sporditegevusele järgmistes kategooriates:

  • Aasta sportlik neiu (vanus kuni 19.a, k.a)
  • Aasta sportlik noormees (vanus kuni 19.a, k.a)
  • Aasta naissportlane
  • Aasta meessportlane
  • Aasta sportlik veteran (50+)
  • Aasta sportlik perekond (vähemalt ühe lapsevanema ja vähemalt ühe kuni 19.a, k.a lapse sportlik tegevus)
  • Aasta võistkond
  • Aasta spordisõber (edukaim harrastaja või spordiedendaja)

Nominentide nimekiri avaldatakse jaanuari infolehes, valla kodulehel ja Väike-Maarja spordihoone, valla ning Rakke kultuurikeskuse fb-lehtedel. Esitatud andmete põhjal teeb Väike-Maarja valla spordijuhtidest ja Väike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi (RSK) liikmetest moodustatud vähemalt 5-liikmeline komisjon, kokkuvõtted hiljemalt 31. jaanuaril 2019.

Parimateks valituid autasustatakse Väike-Maarja valla Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulikul aktusel meenega ja nime kandmisega Spordiaasta tegijate raamatusse. Nominente tänatakse tänukirja ja valla sümboolikaga meenega.

Olgem agarad aktiivsemaid sporditegijaid märkama ja andkem neist teada!

Jane Kool
Väike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi 518 4071

Vaata meid

Lurich

Koostööpartnerid

logo vald     logo vireen 
 logo graanul      logo agro  

        

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com